блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Огляд Quest PRO. Копіював Minelab цей детектор чи ні?

У новинки Minelab Equinox виявилося багато збігів з вже існуючим на той момент, іншої новинки металошукача Огляд Quest. Навіть якщо австралійські розробники все придумали самі (ви в це вірите?), виглядають ці збіги дуже підозріло. Як би там не було, металошукач Quest PRO з’явився на світло першим, і якщо в Minelab в якості виправдання приведуть аргументи, мовляв сьогодні всі просунуті металошукачі такі – значить виробник Quest попереду всієї планети, випускає сучасні детектори швидше ніж Minelab. І відразу постає питання №2 – Металошукачі Quest краще або гірше?

Ще 5 років тому існував такий мем, як класична S-подібна стійка. Забудьте, принаймні класикою ця штанга перестала бути. Пряма штанга значно дешевше і простіше у виробництві, і головне її універсальність вище.

Звичайне рішення для прямої штанги виносна рукоять, яку називають ручкою палець. Саме в ній і криється (може ховатися) головний недолік прямий штанги – при неправильно поєднанні, штанга починає розгойдуватися як маятник. Коливання невеликі, і навіть можуть здатися непомітними. Але на їх компенсацію витрачається енергія руки. Не зрозумієте чому, раптом ваша рука всього після години копа відвалюється від втоми. І вага металошукача тут ні до чого. Спробуйте походити з детектором серії Minelab G-Find. А адже його вага всього лише близько кілограма.

Штанга металошукача Quest PRO пряма, з виносною ручкою палець. Головне те, що тут ви можете плавно підібрати потрібну відстань від рукояті до підлокітника. Плюс, в комплекті з металошукачем йдуть два варіанти фіксуючого ременя, різних розмірів під будь-яку товщину руки. І з балансом конструкції в Quest PRO все відмінно.

При бажанні, рукоять зі штанги можна зняти. Кріпиться вона на 3-х болтах. При тривалому зберіганні, або суперкомпактному транспортуванні. Поставити або зняти рукоять, не проблема. Ще простіше знімається підлокітник, кріпиться він на штанзі одним болтом.

Металошукач Quest PRO відноситься до класу детекторів амфібія. Поєднання грунтового пошуку і занурення під воду (до декількох метрів). Це перший головний плюс, здатний розширити зони пошуку. Захист від води — це ще й захист від пилу, бруду, можливість мити металошукач під струменем води.

Екран Quest PRO самий звичайний. Коли металошукач новий, на екрані натягнута плівка, + в комплекті окремий захист екрану. На прямому сонці все видно, інформацією не перевантажений, але найнеобхідніше на виду. Є підсвічування для пошуку в темний час. Плюс, з тильного боку блоку металошукача є ліхтарик, спрямований на робочу область (на котушку).

Зверніть увагу на застосування заглушки порожнього гнізда. По початку, власники Quest PRO не можуть зрозуміти призначення цієї заглушки. Зазвичай так кріпиться (і виглядає точно так само) заглушка для коннектора котушки. Для зберігання або транспортування, така заглушка перешкоджає попаданню всередину пилу і бруду. Але заглушка на дроті штатної котушки Quest PRO не для власного коннектора. Вона туди не підійде, що вперше хвилини бентежить, і викликає питання. Я навіть хотів її зняти (раз вона не підходить до коннектора), але знімається вона не зовсім легко. Так і залишилася, поки не прийшов час металошукач збирати, і відразу виявилося її справжнє призначення.

Штанга Quest PRO складається з 3-х частин, верхня з підлокітником і рукояттю, середня і нижня штанга з котушкою. Частини між собою фіксуються затискними цангами. Регулювання висоти плавна, немає заданих кнопкових фіксаторів (як наприклад, в штангах Minelab X-Terra або Garrett AT PRO).

Кріплення котушки не викликає ніяких питань. Єдина особливість, сучасні металошукачі переходять на один ущільнювач вух котушки. Така система реалізована на нових котушках XP, штатна котушка Quest PRO теж з одним ущільнювачем. Добре це, або просто економія у виробництві-покаже час. Але за кілька годин копа ніякого дискомфорту не помічено. Котушка чудово тримала горизонт, а при необхідності змінювала кут і поверталася назад в робоче положення.

Штатна котушка Quest PRO – 11 DD, форма еліпс. Котушка поставляється відразу з пластикою захистом (легко знімається, мінімальна вага, фото звіт котушки тут). Перший досвід показав, це звичайна DD котушка. Все працює як і очікувалося, відгуки передбачувані і адекватні, без сюрпризів і відхилень.

Другий головний плюс Quest PRO, можливість змінювати робочу частоту. Будь-яка точка з історичними артефактами повинна скануватися на різних частотах. Для стародавньої металопластики краще підійде середня частота. Високими частотами добре вибиваються знахідки дрібні і дуже дрібні. Низькою частотою чіпляються глибинні сигнали, в особливих умовах золото. Сама по собі можливість змінювати частоту про час пошуку стала трендом сучасних детекторів (головна умова, без зміни котушки, Minelab X-Terra тут як раз буде негативний приклад). МД виробники вважають, якщо частот кілька, значить і металошукачів у вас в руках теж декілька. І повірте, насправді так і є, ви дійсно проходите точку з різними за своїм профілем, детекторами.

Баланс грунту, трешхолд, відбудова від перешкод, програми для пошуку, настроюється дискримінація, числове позначення знахідки (значення VDI/Terget ID), режим пінпоінт, індикація батареї.
Живлення Quest PRO-Вбудована літій полімерна батарея. Заряджати металошукач ви можете в будь-який час, і скільки є можливості. Акумулятор без ефекту пам’яті, для його заряду не потрібно повний розряд, і акумулятор Не боїться неповних дозарядок.

А ще, візьміть з собою на коп повербанк і назавжди забудьте про перерваний задоволенні через розрядженої батареї металошукача. В Quest PRO коннектор зарядки магнітний. Зверніть увагу, першим такий тип зарядки з’явився саме в металошукачі Quest, і тільки потім вже в Minelab Equinox.

Першим серйозним випробуванням для цього Quest PRO стала робота вздовж високовольтної лінії електропередач. Відмінне місце для копа, все поле в середньовічних (і старше) черепках. Тільки одне але. На полі можна збирати знахідки тільки з тими металошукачами, у кого ефективно працює система придушення електроперешкод. Просте зниження чутливості нічого не дасть, поверхневі сигнали на поле вже обрані. І Quest PRO з цим завданням впорався!

Інша інформація по Quest PRO (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина