блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Оголошена комплектація Golden Mask 5 (+ ціна)

Болгарські металошукачі хороші? І як у такій невеликій країні, живуть одразу 2 виробника мд? Оголошені три комплектації Golden Mask 5 (новинка 2015). Базова комплектація з звичайної котушкою Golden Mask GM5 Finder 9. Комплект з двома котушками Golden Mask GM5 Deep Finder Set. І ще раз 2 котушки в комплектації Golden Mask GM5 Finder Fighter. В останній друга котушка незвичайна. У виробників пішов прикол робити котушки незвичайної форми?

Golden Mask GM5 Finder 9

golden-mask-gm5-finder-9

Комплектація Golden Mask GM5 Finder 9. Базовий набір металошукача, в який входять: металошукач в зборі, котушка 9 дюймів (виробник наполегливо називає свої котушки 2D, або це звичний нам тип DD, або у Golden Mask нова технологія), захист на котушку, чохол блок управління, чохол на батарейний відсік, навушники WS105 (думаю що бездротові), акумулятори (ви пам’ятайте, що Golden Mask 5 живиться 10(!) АА?) і зарядка. Виробник додає зарядка розумна… Да уж, 10 пальчиків це діагноз.

В Європі, ціна Golden Mask GM5 Finder 9 – 650-675 євро.

Golden Mask GM5 Deep Finder Set

golden-mask-gm5-finder-deep-set

Комплектація Golden Mask GM5 Deep Finder Set. До базового набору додана друга котушка – GM5 2D 12 дюймів. Теж з захистом.

В Європі, ціна Golden Mask GM5 Deep Finder Set – 720-735 євро.

Golden Mask GM5 Finder Fighter

golden-mask-gm5-finder-fighter

Комплектація Golden Mask GM5 Finder Fighter (типу Винищувач… от тільки чого винищувач? наших гаманців?). До базового набору металошукача додана друга котушка – GM5 2D 12 Fighter. І ця котушка поставила в ступор…

golden-mask-5-fighter-coil

В Європі, ціна Golden Mask GM5 Finder Fighter – 735-760 євро.

У цьому році ми вже бачили котушку яйце (Fisher F44), квадратні котушки (Minelab Go-Find), а тепер ось котушка зірка від Golden Mask. Виробник у своєму анонсі стверджує, що це компромісна котушка працює на будь-якому грунті ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина