блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Оголошено ціну Quest PRO (3 частоти!). Новинка 2017

Три частоти, грунтовий і підводний, великий екран з підсвічуванням, великі бездротові навушники, програма для смартфона, дві котушки в комплекті… Хочете дізнатися, яка ціна нового металошукача Quest PRO? Nokta, Garrett, і Minelab нервують, китайці зачаровують Копачів (вас).

Стала відома ціна Quest PRO. Новинка 2017

Що на сьогодні відомо по новому металошукачеві Quest PRO. Як варіант, цю модель ще можуть маркувати як QuestPRO. По-перше, не плутати зі старим металошукачем Deteknix Quest PRO. Такого виробника більше не існує, забудьте. І металошукач не випускається, саме через Deteknix Quest PRO виробнику Deteknix довелося самоліквідуватися – в детекторі виявилися факти копіювання іншого детектор (Teknetics T2), і після суду Deteknix оголосив про свою смерть і нове народження під брендом Quest Metal Detectors.

По-друге, моє особисте попередження. Якщо ви зібралися купити Quest PRO, подумайте добре. Такий металошукач ви хочете? Подивіться, як металошукачі Quest бачать золото, і взагалі працюють. Вас не бентежить безперервна пісня?

Старі металошукачі Quest PRO, блогери копачі били об стовп… Але це було в минулому. Зараз Quest PRO став іншим.

Quest PRO

Технології VLF (Very Low Frequency), IB (Induction Balance). Металошукач тричастотний-низька 5 кГц, Середня 13 кГц, і висока 20 кГц. Допускається занурення під воду до 3 метрів (металошукач-амфібія). 5 заводських програм, 2 програми призначені для користувача. Величезний екран (60×70 мм) з підсвічуванням. Звуковий відгук 6 тонів. Є VDI (Target ID) з діапазоном 0-99. Автоматичний і ручний баланс грунту, відбудова від перешкод. Бездротові навушники (плюс, є роз’єм для дротових навушників). Штатна котушку Turbo-D 11 дюймів. Додаток для смартфона. Вага Quest PRO становить (заявлений в характеристиках) 1,35 кг

Металошукач Quest PRO в продаж. Ціна Quest PRO в Америці – $ 799, в Європі €799 (вартість в Європі дорожче ніж в Америці). Ціни в комплектації з двома котушками (11 і 9 дюймів) і бездротовими навушниками. Це діапазон середніх металошукачів ($500-$999).

Друга котушка комплектації Quest PRO – 5×9.5 Blade (Blade, перекладається як Лезо). Форма еліпс. Розмір 9,5 на 5,5 дюйма (24 на 14 сантиметрів). Тип котушки Turbo D. Вага 300 грам (0.65 lb).

Deteknix 9.5 Blade

на сьогодні, за середній діапазон розгорілася конкурентна боротьба. Раніше, виробник Nokta представив трехчастотний детектор Nokta Impact, трохи пізніше виробник Garrett показав новинку Garrett AT MAX, слідом виробник Minelab дав відразу два нових детектора Minelab Equinox 600 і Minelab Equinox 800. Очікується недорогий металошукач XP, дешева модифікація XP Deus. І всі ці детектори конкурують між собою (в діапазоні ціни $500-$999). Звичайно, китайці в цій боротьбі не найпривабливіші. Особливо, коли про них починають говорити щасливі власники. І тим не менш, своїх копачів вони знайдуть. Наприклад, вас?

Все по новому металошукачу Quest PRO. Всі новини та тести МД виробника Quest Metal Detectors (колишній Deteknixзбираються тут (у цього виробника не тільки на металошукачі, є пинпоинтеры і копательские аксесуари).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина