блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Оновлення Deteknix Quest PRO 2. Плюс нові катушки

Металошукач Deteknix Quest PRO отримав оновлення. Змін чимало і серйозні, оновлений детектор варто оголосити другою версією (наприклад, Deteknix Quest PRO 2), але це вирішує сам виробник. Плюс Deteknix випустив для Quest PRO нові котушки.

Прошивка і апаратна частина

obnovlenie-deteknix-quest-pro-2-plyus-novye-katushki-01

У металошукачі Deteknix Quest PRO з’явилася додаткова кнопка. Який функціонал в ній укладено, виробник поки не пояснює. Плюс, з тильного боку блоку з’явився ліхтарик спрямований на котушку (може кнопка для нього?). У поєднанні з підсвічуванням екрану, цей ліхтарик досить корисна опція.

obnovlenie-deteknix-quest-pro-2-plyus-novye-katushki-02

Там же, під ліхтариком з’явилася решітка динаміка. Виробник обіцяє реально гучний звуковий відгук.

Повністю перероблена прошивка Deteknix Quest PRO. І найголовніше, виробник робить акцент на чесні 3 метри занурення під воду.

Штанга

obnovlenie-deteknix-quest-pro-2-plyus-novye-katushki-03

Перша версія Deteknix Quest PRO була укомплектована 2-х секційній штангою. У другій версії, металошукач поставляється з 3-х секційній штангою.

Котушки

obnovlenie-deteknix-quest-pro-2-plyus-novye-katushki-04

Для металошукача Deteknix Quest PRO, виробник випустив нові котушки. Велика котушка DD з розмірами 15 дюймів. Плюс, котушка снайпер 5 DD.

Нові навушники?

obnovlenie-deteknix-quest-pro-2-plyus-novye-katushki-05

Схоже Deteknix до свого металошукачу додав нові навушники. Зовні виглядають супер. Роз’єм явно водонепроникний. Цікаво, навушники тільки сухопутні, або підводні теж?

Все про металошукачі Deteknix Quest PRO збирається тут (новини, відео, порівняння, тести), і на сторінках копательской енциклопедії (є фото звіт розбірки, що всередині металошукача Quest PRO).

Оновлена інформація. Додано

У пошуках додаткової інформації про навушниках, зайшов на сайт Deteknix і… був здивований кількістю продавців в розділі Де купити. У минулому році розділі цього не було взагалі. Сайт виробника знайдете тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина