блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Оновлення Garrett AT PRO. Що нового в детекторі

Ніхто не буде сперечатися, Garrett AT PRO зумів вирубати своє місце в історії металошукачів. Вирубати, і задати новий вектор в розвитку приладового пошуку. Саме з Garrett AT PRO стартувала ера детекторів амфібія. Але легенда трохи застаріла. Виробник Garrett ввів деякі зміни. Безумовно зміни дуже важливі, найболючіші проблеми тепер перестануть мучать нових власників (тільки нові). Хочете побачити оновлений Garrett AT PRO? Це повинен побачити кожен!

Зміни в Garrett AT PRO. Оновлення легенди

Тепер старий Garrett AT PRO в продаж з новою рукояттю. Точно така ж, як у нового металошукача (2017) Garrett AT MAX. А знаєте що в цій зміні воістину цікаво? Справа в тому, що вся конструкція серії Garrett AT повністю сумісна з серією Garrett ACE. Тепер самий жалюгідний асевод може поставити на свій металошукач рукоять від дорого Garrett AT MAX. Хіба це не круто?

Зміни в Garrett AT PRO. Оновлення легенди

Інша інформація по Garrett AT PRO International (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина