блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Оновлення Minelab X-Terra 305 / 505 / 705. Що нового в детекторі

Металошукачі Minelab X-Terra 305, Minelab X-Terra 505, і Minelab X-Terra 705 тепер інші. Хороші зміни або не дуже, вирішувати копачам. Але вже відразу можна сказати, зміни тому, що було вигідно їх зробити. Вас ніхто не питав, і питати не збирається. Купіть що дали.

новий підлокітник

Зміни в Minelab X-Terra 305/505/705 (оновлення)

Перші фото отшумевшей новинки 2017, металошукача Minelab Equinox – відразу викликали питання. Чому на такому революційному детекторі підлокітник від старого Minelab X-Terra? Ймовірно виробник Minelab подумав, копачі нічого не помітять. Помітили, і цьому їм не сподобалося.

Підлокітник замінили на новий. А по ходу справи, такий же підлокітник поставили на металошукачі Minelab X-Terra 305, Minelab X-Terra 505, Minelab X-Terra 705. По-перше, у старих і нових підлокітників повна сумісність (правильно, раз старий підлокітник підійшов на новий Minelab Equinox). По-друге, дешевше не штампувати два різних підлокітника, а робити один. Тим більше, цей факт можливо дасть покупцеві оновленого Minelab X-Terra якесь відчуття дотику до великого і могутнього Minelab Equinox… Згоден, маячня повна. Але ось пара сільських дурників на це поведуться.

Нова нижня штанга

Зміни в Minelab X-Terra 305/505/705 (оновлення)

Теж саме що і з підлокітником. Оновлені металошукачі Minelab X-Terra 305, Minelab X-Terra 505, Minelab X-Terra 705, тепер оснащені нижній штангою від Minelab Equinox. Дешевше випускати деталь одного типу, ніж дві різних. Тим більше, міняти нічого не треба, все сумісно між собою.

нова коробка

Зміни в Minelab X-Terra 305/505/705 (оновлення)

І третя зміна, мабуть найважливіше. Коли ви купуєте металошукач, ви платите за все. Малайзійської жінку, яка зібрала ваш детектор. Австралійського дядька, хто малював креслення. Великих босів з корпорації Codan. Та інше, інше, інше…

У числі іншого, на вартість помітно виляє ціна доставки і зберігання. У будь початковій школі на уроках присвяченим бізнесу (у вас такого немає) говорять, ніж однотипнее і розумніше упакований товар, тим дешевше коштує його привезти і розмістити на складі.

Коробка нового металошукача Minelab X-Terra 305, Minelab X-Terra 505, Minelab X-Terra 705, тепер один в один з розміром коробки Minelab Equinox. Збіг?

За оцінкою Minelab, всі зміни дали зниження ваги на 10%. За версією виробника, нова нижня штанга і новий підлокітник значно надійніше старих. Типу повинні менше ламатися. До речі, хочете подивитися на зламаний такий підлокітник? Власники Minelab Equinox вже виклали фото своїх проблем.

Зміни в Minelab X-Terra 305/505/705 (оновлення)

Є ще інші зміни. Як то, мовна локалізація на коробці. Або на коробці X-Terra 505 тепер котушка намальована 10.5 DD а не 9 Mono. Та інші. Але це зовсім дрібниці, які на кількість ваших знахідок ніяк не вплинуть.

Оновлена інформація. Додано

Пройшов ажіотаж по революційному детектору від Minelab. Всупереч похмурим прогнозам виробника (обіцяв, у вільному продажу до початку літа 2018 не чекайте), металошукач вже доступний. Хороший вийшов детектор або не дуже, поки не важливо. Головне ми тепер бачимо правду. З 2011 року, копачі у Minelab просили підводний X-Terra. Просили? Отримати!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина