блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Оновлення Nokta Impact. Нова прошивка (що нового)

Виробник Nokta випустив оновлення для металошукача Nokta Impact. Прошивка R2 V1.14 V1.12 – активована функція Audio Tone в програмах DI4 і VLX2… Особисто я за місяць пошуку з Nokta Impact, до цих програм ще не дійшов. Виробник піклується про мене заздалегідь.

Оновлення Nokta Impact. Нова прошивка R2 V1.14 V1.12

Що нового в прошивці R2 V1.14 V1.12. Для зміни 4-тону в програмах DI4 і VLX2 (при включеному Non-Fe), натисніть кнопку ‘Select’, і коли на екрані з’явиться звукова частота 4-го тону – змінити її можна кнопками ‘+’ і ‘-‘.

Попередня прошивка Nokta Impact (версія R1 V1.13 V1.11) включала в себе зміни в роботі зсуву частоти (завадостійкого каналу) для глобального вибору частоти. Простіше кажучи, вибір каналу індивідуальний для кожної з частот 5/14/20 кГц.

Як визначити поточну прошивку Nokta Impact – тут. Всі прошивки включаючи попередні, можна скачати на сторінці виробника (там же покрокова інструкція, як металошукачі оновити прошивку).

за новину спасибі vfp7! Все по металошукачу Nokta Impact збирається тут (новини, тести, порівняння, відгуки і думки). Плюс, на сторінці енциклопедії Копача По Nokta Impact є додаткова інформація. Наприклад, спеціальні вибірки по ремонту, прошивка і оновлення, тести на золото і морську сіль, параметри, характеристики, список сумісних котушок, аксесуари, і багато іншого.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина