блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Оновлення XP Deus 4.1. Що нового або чекати XP Deus 5.0

До тітки дусі зайшла в гості тітка Ася! Металошукач XP Deus отримав програмне оновлення, нова прошивка 4.1. Що нового в цій прошивці, кому треба терміново оновлюватися, а хто може і почекати версію XP Deus 5.0… Так, я не помилився. Вже заговорили про супер новому XP Deus 5.0, який вже напевно повісить на офісі Minelab великий превеликий амбарний замок (нарешті!). Власники XP, а ви в це самі вірите? Власників Minelab запитувати рано, ще поки не народилися (шифр: Minelab Equinox).

Баланс грунту

Оновлення XP Deus 4.1. Що нового або чекати XP Deus 5.0

В експертних налаштуваннях меню XP Deus з’явився новий пункт – Ground Sensitivity Low (чутливість на грунт/низький) і Ground Sensitivity High (чутливість на грунт/високий). Перша настройка має значення – від 1 до 5, друга від 6 до 10.

Що робить Ground Sensitivity Low? За версією виробника, ця настройка дозволити використовувати встановлений баланс на слабо мінералізований грунт, без постійного відстеження самого ґрунту.

Що робить Ground Sensitivity High? Менше фільтрує грунт, більше упор на стеження грунту. Виробник XP дуже рекомендує застосовувати Ground Sensitivity Low.

Як працює настройка в поєднанні з відстеженням грунту. Якщо металошукач за 7 секунд не зміг отримати значення ґрунту, або це значення нижче встановленої Чутливості на грунту (Ground Sensitivity), включається на 30 секунд режим Стеження Грунту. Якщо і за 30 секунд значення грунту не вдалося отримати, баланс грунту скидається на настройку за замовчуванням (БГ 88). Менше помилкових спрацьовувань, стабільність пошуку, глибина виявлення без осідання, та інша шняга. Ось саме що шняга? Ви зрозуміли, що повинна робити ця настройка? Я як власник 2х XP Deus, не зрозумів. Хто найрозумніший, проясніть в коментарях.

Поки я бачу інше. XP Deus створювався в 2009 році, і електроніка металошукача не гумова. Схоже бідна Дуся стала не справлятися з новим і новим вантажем на борту, доводиться розвантажувати процесорний час. Однією з таких розвантажень і стала попереднє встановлення на легкому грунті. Там все одно помилкових спрацьовувань трохи згодиться і режим, який називається – тітка Ася зайшла в гості до тітки Дусі.

ЗВ’ЯЗОК XP Deus з XP Mi-6

Оновлення XP Deus 4.1. Що нового або чекати XP Deus 5.0

Часто кажуть, якщо у вас немає білих (високо частотних) котушок, вам прошивка XP Deus 4.xx не потрібна. А як бути власникам пинпоинтеров XP MI-6? Я теж хочу чути звук від пінпоінтера в рідних навушниках XP WS4 (не знімати ж їх, коли працюєш з пінпоінтером). І включення режиму сигналізації. Повірте, тільки одна ця функція варта того, щоб подружити пинпоинтер XP MI-6 і металошукач XP Deus.

Проте… Це добре розповідати на пальцях, в полі мій пін буває відвалюється, перериватися зв’язок або що ще гірше, починаються незрозумілі гальма.

За словами виробника, в прошивці XP Deus 4.1 зв’язок пінпоінтера і металошукача поліпшена. Менше розривів (тільки менше?), збільшена швидкість.

Біла котушка

Оновлення XP Deus 4.1. Що нового або чекати XP Deus 5.0

Білі стовпи, білі тапки, білі мухи… і білі котушки. Виробник сказав, білим котушкам оновлення 4.1 не потрібно. Як же я не люблю маркетинг! Це означає, що до білих котушок XP Deus 22.5 HF еліпс і круглої – руки не дійшли, і оновлення для них ще не готове. Але гальма XP Deus були настільки помітні, що нам довелося випустити 4.1. Схоже на те, що у XP справи якось не дуже.Що скажіть?

Завантажити нову прошивку XP Deus 4.1 тут (офіційний сайт виробника).

Оновлена інформація. Додано

Покрокова інструкція по прошивці XP Deus 4.1 – що вас чекає на кожному етапі.

за новину спасибі коментатору Mastak! Інша інформація по XP Deus (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Плюс, окрема сторінка в енциклопедії Копача. До речі, там є окремі вибірки ремонт XP Deus, прошивка, і інше. Перш ніж купити XP Deus, обов’язково подивіться це.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина