блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Оновлення XP Deus 4. Прошивка 4.1 (що нового, зміни)

Якщо металошукач дозволяє міняти прошивку, значить є теоретична можливість появи альтернативних прошивок? Виробник XP випустив оновлення для XP Deus – прошивка версії 4.1. Поки прошивка в стадії бета. Що нового в XP Deus 4.1?

Оновлення XP Deus 4. Прошивка 4.1 (що нового)

Що нового в прошивці XP Deus 4.1? Головне – оновлення не торкнулося на роботу дискримінації і грунт. Ніяких змін в обробці сигналу, перетворенні, фільтрації, і виведенні.

У прошивці XP Deus 4.1 виправлено бездротове підключення котушки. Деякі власники XP Deus 4 (особливо власники одягненої версії XP Deus WS4, без блоку) скаржилися на те, що котушка не з першого разу виявлялася. Доводилося по кілька разів перезапускати процес з’єднання.

Друга помітна зміна, тепер все XP Deus (включаючи старі) здатні працювати з програмою XP GO Detect (програма для полегшення і систематизації вашого пошуку, за посиланням подивіться відео огляд каналу Кладомания).

Плюс, є невелика зміна статичного режиму пошуку, і новий алгоритм роботи з живленням (акумулятора). Шкода, але виробник не уточнив, в чому саме полягали ці зміни. Нові або Виправлені помилки?

Завантажити версію прошивки XP Deus 4.1 тут. Попередження, поки це версія бета. Виробник може видалити або змінити прошивку без попередження. Найближчим часом буде опублікована офіційна версія XP Deus 4.1 (так пообіцяв виробник).

за новину спасибі коментатору Первийнаполе! Все про металошукачі XP Deus збирається тут, новини, тести, порівняння, відгуки і різні думки. Також, в блозі існує окрема гілка записів, пов’язаних з версією XP Deus 4. На сторінці енциклопедії копальника по XP Deus є додаткова інформація і спеціальні вибірки. Наприклад, всі з розбирання і ремонту XP Deus, прошивка, аксесуари, підводний пошук, тест на золото або цегла (подивіться, дійсно корисна інформація для справжніх і майбутніх власників).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина