блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Особливості котушок для Garrett ACE на практиці

У всій моїй практиці копа, шкодую тільки про одне – я дуже багато часу витратив на пошуки з котушкою Garrett 6.5×9 ACE PROformance. Втратив не тільки час, головне не доотримав знахідки. Але ж на деякі точки копа я потрапляв першим, але шанс упустив.

розмір котушки

Кращий розмір котушки для Garrett ACE – 13 дюймів. Достатня глибина, робота на максимальній чутливості, стабільність. Саме з такими котушками є впевненість в тому, що головні знахідки не пропустиш. Відмінний універсальний розмір.

Але працювати з 13 дюймами можливо тільки на точках, де концентрація знахідок нижче середнього. При збільшенні концентрації, коли на кожному помаху йде відгук – працювати з такою котушкою стає неможливо. І що робити?

В такій ситуації, часто копачі починають занижувати чутливість. Наївний… Зробіть на будь котушці 13-15 дюймів простий тест, приберіть чутливість Garrett ACE на половину, візьміть невелику золоту сережку і перевірте глибину. Будете сильно здивовані. Можливо, ви навіть не зможете її побачити на 1-2 см. знижуючи чутливість вам залишаться тільки сигнали від великих знахідок.

Ситуації, при яких занижують чутливість – вирішувати треба зменшенням розміру котушки. Я знаю, Garrett ACE це дешевий металошукач і ціна додаткової котушки помітна. Але якщо ви копаєте реальні знахідки, саме цей момент змусить вас купувати нові котушки, або перейти з Garrett ACE на детектор класом вище.

DD проти Mono

Для більшості пошукових завдань в Рядовому грунтовому пошуку-котушка DD краще. Але не думайте, що саме DD помножить знахідки вашого Garrett ACE на два порядки. Це не той випадок, у вас в руках дешевий металошукач і працює він відповідно.

головне

Порада #1. Якщо ви ходите з котушкою Garrett 6.5×9 ACE PROformance прямо зараз, подумайте про надбавку. Будь-яка, навіть 11 DD буде краще. Штатну краще не продавати, залишити в запасі для засмічених місць. Не факт, що Ви зі штатною котушкою зможете повноцінно працювати на таких точках. Але вона точно буде краще 11-15 дюймових з зменшеною чутливістю.

Порада # 2. Зав’язуйте Ви з Garrett ACE. Все що ви про нього дізналися за перший тиждень копа-це і є його стеля, краще він вже ніколи не стане.

dorogie-naxodki-02

Всі котушки різних виробників для металошукачів Garrett ACE зібрані на сторінках для кожної моделі. Наприклад, для Garrett ACE 250. І так, все що написано вище-це моно реквієм моєї асьці.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина