блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Пара копанных золотих монет (золото в глотці)

Копанная, чуйний гнута. Штемпельний блиск трохи замутненн часом… Читав і читав. Реальний Пушкін! Але читати таке на ніч, може не варто? Будемо дивитися на золоту монету, де зображений імператор загиблий від золота в глотці. Нерви витримають? Кошмарами не жартуєте? Минулого тижня копачі спустили пару монет, з помітною ціною. Махнув лопатою, вже багатий – це про них. Шампанське, клоуни, салют, всі справи. Дивимося, золоті монети на удачу копальника (нашу удачу).

Дукат Au 1639 Wladyslaw IV – $12092

para-zolotyx-monet-na-udachu-kopatelya-dorogie-01

У 1639 році на Гданський монетний двір вступив велике замовлення на перечекан золота. Виготовленням дукатів зайнявся Якоб Якобсон (I-I), а після його смерті продовжив роботу Герхард Рогг (G-R). Тираж цих монет включає в себе 9 різновидів.

Знахідка – Гданський дукат (I-I) 1639 року. Вага монети 3,52 грама. Матеріал – золото. Копателю реально пощастило, монета без глибоких вм’ятин, з відмінним сохраном. Коли монета знаходилася в обігу, такого сохрана немає і близько.

para-zolotyx-monet-na-udachu-kopatelya-dorogie-02

За словами копальника – монета просто лежала посередині поля… Все правильно. Трохи полежала, потрапила під котушку, полізла в кишеню, а там і до бариг рукою подати. Назад у руку копальника поклали $12092. Рука хоч не тряслася? ))

Цікава подробиця… Автор знахідки копач SlinS (Виолити). Цієї зими SlinS хотів купити спочатку Minelab E-Trac, а потім його переконали на XP Deus (правильний вибір). За фактом за одну таку знахідку можна купити 10 Деусов. На мою нормально SlinS копнув (дай дід кожному таке).

Ауреус Валеріана – $5188

para-zolotyx-monet-na-udachu-kopatelya-dorogie-03

Знахідка – Монета Ауреус Валеріана. Матеріал золото, приблизно 800 проби. Вага монети 3,8 грама. На аверсі монети зображено погруддя Валеріана I вправо, плюс круговий напис IMP VALERIANVS P AVG. На реверсі зображено Этернитас (богиня вічності), плюс круговий напис AETERNITAS AVG.

para-zolotyx-monet-na-udachu-kopatelya-dorogie-04

У той час (253-260 рр. н. е..) у імператора Валеріана I була хороша робота – кермував неосяжної Римською Імперією. Думаєте повний шоколад? Типу того. Ось так пройшли останні дні Валеріана I…

Потрапив у битві при Едессі в полон до персам, які зверталися з ним самим негідним чином. Цар Шапур I використовував його спину як лавку, коли сідав на коня. Після тривалого приниження, Валеріан запропонував величезний викуп за своє звільнення. У відповідь Шапур влив йому в горло розплавлене золото. Потім він наказав зняти з нещасного Валеріана шкіру і напхавши його опудало соломою і гноєм, поставити всім на огляд в перській храмі в Сузах…

Автор знахідки Agalingus (Виолити). В касі взаємодопомоги копачів, Agalingus отримав на руки $5188. Нормально дали за бідного Валеріана?

2 золоті монети це добре… Нещодавно була знахідка крутіше – простий копач на битою точці вийняв бронзову звірюку. Навіть якщо скласти ці 2 монети, звірюка за фактом пішла дорожче. Продовжуємо копати. Всім вдалого!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина