блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Паричкова лялька пап’є маше – $ 1510. Дорога заброшка

Читати нічого. Просто подивіться на фото даного старого мотлоху, щоб в майбутньому не втратити свої кілька тисяч доларів кульового доходу. Ну от скажіть чесно, до прочитання блогу МД-Арена ви б забрали це сміття додому? Або все-таки забили багажник свого копомобіля реальним черметом?

Паричковая лялька пап'є маше - $1510. Дорога заброшка

Паричковая лялька пап'є маше - $1510. Дорога заброшка

Паричковая лялька пап'є маше - $1510. Дорога заброшка

Артефакт Стара паричкова лялька. Матеріал пап’є маше. Зростання ляльки 58 сантиметрів. Продавець запевняв, лялька гідно збереглася, краще виглядає живцем, і дуже красива. Лялька була продана 25.02.2018 на аукціоні Віоліті за $ 1510. У торгах брало участь… 279 ставок. Ні, ви зрозуміли? Це 279 ставок! Не всякий золотий римський перстень або пояс 16 століття збере таку торгівлю.

чесно кажучи мені страшно, які люди ходять навколо… Один пише, стара лялька краще виглядає живцем і вона красива. Ну ви бачили фото цієї ляльки? Так висунь таку ввечері з кута, і теплі штани гарантовані на 100%. Інші б’ються тисячами доларів, за право володіти цим чудовиськом вдень і вночі. А може вона вам теж подобається? Будь собою! (с) Чикатило.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина