блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Перевір свій пінпоінтер на цеглу. Тест здивує (+)

Тема почалася з китайського пінпоінтера Deteknix – за відгуками фонить на цеглу. Почали перевіряти інші, і… Червона цегла для пінпоінтера теж мета. Якщо ви про це не знаєте, можна довго і нудно розбивати цеглу, в пошуках своєї знахідки.

prover-svoj-pinpointer-na-kirpich-test-udivit-01

Візьміть червону цеглу. Я пробував на майже сучасному, 50-60 років. Товариш на старовинному, 19 століття. Увімкніть пінпоінтер в повітрі і піднесіть до цегли… Отримайте відгук, як на знахідку.

Багато пінпоінтери здатні відбудуватися, вибрати оптимальний баланс. Для використання цієї функції, треба включати пінпоінтер з перешкодами. Наприклад, для пошуку в солоній воді, включаємо пін занурений. Пробуємо включити пінпоінтер на цеглі?

З цеглою це теж працює. але… Не вимикаючи пінпоінтер, перевірте глибину виявлення. Не буду називати найгірших (виробники образяться). Прийнятний результат вийшов тільки у Garrett PRO-Pointer і MarsMD – при відбудові, монета на пару сантиметрів бачилася. Для порівняння, без відбудови на цеглу, та ж монета легко визначається на відстані більше 5 сантиметрів.

Оновлена інформація. Додано

Відео тести пінпоінтера на цеглу

ось такий він червона цегла. Для тих, хто намагається шукати в покинутих будинках пінпоінтером-знання обов’язкове. Все про пинплинтерах збирається тут. Тести, порівняння, відео огляди, що краще а що гірше. Глибинну насадка для поинтера не пропустили?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина