блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Перехідник на штангу Minelab Equinox. Інша штанга

Штанга Minelab Equinox подобається не всім. Що то в цій конструкції не доопрацьовано. Є скарги власників на швидку втому руки, цангові затискачі низької якості (не тримають штангу і вона випадає). Але в металошукачі Minelab Equinox не можна просто взяти і поміняти штангу. По-перше, на яку штангу ви будете міняти? По друге, навіть якщо і підберете варіант не факт, що ви зможете на цю штангу встановити свій детектор. Але є дуже просте рішення (зі збереженням гарантії, і не дороге), застосувати перехідник.

universalnaya-shtanga-teleskop-02

Приклад по зміні штанги Minelab Equinox 800 на пряму телескопічну штангу Golden Mask. Судячи з відгуків власників детекторів Golden Mask, ця штанга цілком робоча і може стати альтернативним варіантом і для металошукача Minelab Equinox 600/800.

Як поміняти штангу Minelab Equinox на іншу

Але є одна проблема, діаметр не збігається. Найпростіше рішення – перехідник. Нічого не треба підрізати, пиляти. Зберігається оригінальна конструкція, і загальна гарантія не металошукач. Легко і швидко переставляється в домашніх умови (ніяких спеціальних інструментів і навичок). А головне, це звичайно ж копійчана вартість цього перехідника.

Як поміняти штангу Minelab Equinox на іншу

Ось що цікаво. Використовуючи такий перехідник, металошукач Minelab Equinox можна встановити практично на будь-яку стійку. Навіть S-подібну від Garrett ACE. А чому ні? Взяти для прикладу штангу Minelab X-Terra – S-подібна з виносною рукояттю. За таким же принципом компонувати і Minelab Equinox.

Як поміняти штангу Minelab Equinox на іншу

Як поміняти штангу Minelab Equinox на іншу

Інша інформація по Minelab Equinox 800 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина