блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Перша в світі універсальна штанга. Ціна (інша)

Універсальна штанга MarsMD вже у продажу… Ви пам’ятаєте ціни, які називалися раніше? Вартість штанги інша! Перші фото вже серійної штанги MarsMD. Виробник каже, штанга реально універсальна – підтримується більше 50 різних металошукачів. Супер надійна, з не вбитим підлокітником. Компактна телескопічна конструкція. Овальна ручка з миючим покриттям. Для ліхтарика і камери планка Пикатинни… Готові побачити нові Ціни?

Штанга MarsMD

shtanga-marsmd-v-prodazhe-cena-01

shtanga-marsmd-v-prodazhe-cena-02

shtanga-marsmd-v-prodazhe-cena-03

shtanga-marsmd-v-prodazhe-cena-04

shtanga-marsmd-v-prodazhe-cena-05

shtanga-marsmd-v-prodazhe-cena-06

shtanga-marsmd-v-prodazhe-cena-07

Підтримуються навіть блоки з нижнім розташуванням. Круто!

shtanga-marsmd-v-prodazhe-cena-08

Роздрібна ціна штанги – $99. Дешевше пинпоинтера ))

Для простого копальника (а я такий і є), це черговий аксесуар, що допомагає набивати кишені знахідками. Але в цій події захований цікавий факт…

Універсальний металошукач

З чого складається металошукач? Штанга, котушка, електронний блок. Вийдете в полі, озирніться – кожен другий металошукач з НЕ штатної котушкою. Копачів не влаштовує більшість котушок, що йдуть в комплекті з приладом. І це зрозуміло. Whites Coinmaster з котушкою 9 Моно і 15 DD, два різних детектора. Наприклад, я готовий купувати металошукач без котушки. Я сам знаю, яка котушці мені підійде краще.

shtanga-marsmd-v-prodazhe-cena-09

А якщо у мене буде універсальна штанга, підходить під більшість моделей. Яка давно притерлася, і в руку лягає сама. Залишається купувати тільки електронний блок…

shtanga-marsmd-v-prodazhe-cena-10

Що легше? Притягнути з-за океану метрову коробку? Або коробочку розміром з блок? Вартість такого приладу менше, а копач отримує те, що йому треба. Ось тільки вигода копальника нікому не цікава. І особливо виробникам МД.

Minelab вже випускає не розбірні детектори, з однією котушкою на все життя. Зламався? Купуй новий. Потрібна інша котушка? Купуй новий.

Універсальна штанга, це перший крок до універсального металошукачу. І зробив його MarsMD, який сам готується стати виробником металошукачів ))

shtanga-marsmd-v-prodazhe-cena-11

Комплектація:

  1. Штанга в зборі – 1 шт.
  2. Фіксуючий ремінець – 1 шт.
  3. Болт кріплення котушки – 1 шт.
  4. Набір гумових кілець – 1 шт.
  5. Набір гвинтів і саморізів для кріплення – 1 шт.
  6. Універсальний перехідник – 1 шт.

Приклад установки блоку на штангу детектора:

shtanga-marsmd-v-prodazhe-cena-12

Відео

Оновлена інформація. Додано

shtanga-marsmd-03

Більше фото, список металошукачів, де купити – на сайті виробника. Все по штанзі МарсМД збирається тут. Різні металошукачі, фото та відео, відгуки і думка власників.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина