блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Перші відгуки Minelab Go-Find 40 (все погано!)

На форумі копачів relicvia.ru з’явився перший власник Minelab Go-Find 40, ділиться своїми відгуками і фото.

Як і очікувалося. Відчуття китайської дитячої іграшки. Гарному якості пластику, при цьому все бовтається і готово розвалиться від будь-якого удару. Кріплення без болтів. Легкий і супер компактний. … Розміри підлокітника ставлять у ступор! Читаємо перші відгуки Minelab Go-Find 40 і дивимося фото (схоже це вирок Минелабу)

Всі фото і цитати в оригіналі. Копач vid, форум relicvia.ru. Окреме спасибі коментатору Юрій НТ, який підказав посилання!

Сьогодні привезли, цей девайс. Перше враження, що в руках тримаю дешеву, китайську, дитячу іграшку. Якість пластику, відмінне, без шорсткостей. Але бовтається все жахливо, один удар в траві про камінь, і розлетиться все до такої-то бабусі.

pervye-otzyvy-minelab-go-gind-40-rugayut-01

Примітка. Зверніть увагу на приписку )) Судячи по коробці, зроблено в Малайзії спеціально для Росії.

pervye-otzyvy-minelab-go-gind-40-rugayut-02

pervye-otzyvy-minelab-go-gind-40-rugayut-03

pervye-otzyvy-minelab-go-gind-40-rugayut-04

pervye-otzyvy-minelab-go-gind-40-rugayut-11

pervye-otzyvy-minelab-go-gind-40-rugayut-12

Котушка 10 дюймова, у порівнянні з моєю Nel-івської, ну дуже маленька. Вага без батарей відповідає. Прилад дуже легкий.

pervye-otzyvy-minelab-go-gind-40-rugayut-05

pervye-otzyvy-minelab-go-gind-40-rugayut-06

Ось що чіпляє, так це те що він складається і перетворюється розміром з маленьку саперну лопатку. Другий рюкзак купувати не доведеться, влізе один разом з теркою.

pervye-otzyvy-minelab-go-gind-40-rugayut-07

По конструктиву, що викликає питання і сумнів у надійності, так це висувний підлокітник, і нижня штанга. Вони висуваються і фіксуються до клацання, маленькими виступами де то в середині корпусу. Ні яких додаткових затискачів немає. Я думаю, що з часом з урахуванням потрапляння абразиву у вигляді землі, піску, це з’єднання буде мимовільно засувається, так як від того часто складання, ці виступи зітруться.

pervye-otzyvy-minelab-go-gind-40-rugayut-08

pervye-otzyvy-minelab-go-gind-40-rugayut-09

Прилад, ремонту не придатний, він не розбирається. Я не знайшов ні одного гвинта. Зроблений так що при будь поломки, просто викидаєте і йдете купувати новий. Підлокітник явно робили під юнацьку руку, (на фото поруч з підлокітником терки).

pervye-otzyvy-minelab-go-gind-40-rugayut-10

З позитивних моментів, напівскладеному стані буде зручний в обмеженому просторі, у підвалах і на горищах. І найголовніше за ціною. Зараз вдалося придбати за 16.5 т. руб, з часом, я думаю, ціна опуститься в район 13, але напевно не дешевше, т. до в Америці go find 20 – 179$/go find 40 – 229$/go find 60 – 309$ що в перерахунку за нинішнім курсом становить близько 11 т руб, а дилерам теж заробити треба, плюс логістика і т. д. І ця ціна не здається високою на тлі цін на пошукове обладнання.

Відгуки на форумі relicvia.ru. Загалом, як і очікувалося. Чекаємо, що нам покаже Пориваєв-ТВ (огляд Minelab Go-Find 40 від Порываева).

Все по металошукачу Minelab Go-Find 40 зібрано тут (багато інформації, новини, тести, порівняння, думки і відгуки). Плюс, на сторінці енциклопедії копальника Minelab Go-Find 40 є додаткова інформація – параметри, характеристики, інструкція російською, спеціальні вибірки. Наприклад, тести глибини по повітрю і в грунті, тести на поділ, ремонт і розбирання Minelab Go-Find 40, як я на цей детектор поставив іншу котушку, і багато іншого.

Оновлена інформація. Додано

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина