блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Підлокітник Garrett ACE AT

Виявляється в цих детекторах Гаррет, є деяка подібність регулювання підлокітника під довжину руки. Дуже маленька, всього 2 кроки. Прилади Garrett завжди йдуть в коробці зібрані – котушку прикрутив, штанги зібрав і на пошук. Ніколи не розбирав (за непотрібністю), от і не знав. Зацікавило тому, що навіть у дешевому Teknetics Eurotek PRO можна “посувати” підлокітник, а я не можу.

Розібрав свої підлокітники – можна і в Garret. І відразу відкрилися очі на другий момент, обидва підлокітники однакові і сумісні!

garrett-at-ace-podlokotnik

Металошукач Garrett AT PRO у мене досить довго, а ACE 250 взагалі ще з зеленої коробки (перші партії)… І тільки зараз для себе роблю відкриття. Ось “скоротив” підлокітник у свого Garrett ACE 250.

garrett-ace-250-podlokotnik

Точно такі ж 2 отвори є і у Garrett AT PRO, можна регулювати (не 3 кроки, як у Teknetics Eurotek PRO і 4 варіанти для Minelab X-Terra 305-705, але все можна).

garrett-at-pro-podlokotnik

І тільки зараз мені кинулося в очі, що ці 2 підлокітника абсолютно однакові, тільки різного кольору. Переставив їх між собою. Повна сумісність!

garrett-podlokotniki

І так мені це сподобалося, що вирішив сьогодні на коп з’їздити в такому вигляді. лають колір Garrett ACE 250, але цей жовтий забарвлення добре видно на тлі грунту, і я вважаю його відмінним (за винятком того, що брудниться швидко).

garrett-at-pro-s-podlokotnikom-ace-250

Адже це так практично! Яскрава точка на тлі грунту, ніхто не наступить на мій детектор (принаймні на підлокітник)… Але в компанії мене ніхто не зрозумів (( Всі як один говорили одне і те ж – зламав підлокітник і поставив з Аськи? А вони однакові і підходять один одному?

garrett-at-pro-s-podlokotnikom-ace-250-2

Ось візьму блок і підлокітник з ACE 250 і переставлю на штангу Garrett AT PRO (з цангами)… Вигляд у Аськи буде той що треба! Скажу нова версія, з цанговими затискачами. Фото скрізь розкладу в інеті. І тоді задолбают продавців МД, вимагаючи щоб ACE 250 був тільки з цангами. І щоб навіть не думали їм продавати старі версії Аськи 250 ))

адже у дядька Гаррета це все в одній коробці. Чому він не зробив Garrett Euro ACE на такий штанзі? Навіть робити нічого не треба, все і так підходить один до одного. Чи все ще попереду? Може вже збирають з різного мотлоху набору нам новинку Garrett ACE 450?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина