блог металошукачі, пошук

Підлокітник в полі за 20 хвилин. Фото звіт

Ви знаєте як ламається підлокітник на копі? У перші секунди ви нічого не зрозумієте. Легкий удар, ніби котушка стукнулася об камінь, і металошукач починає мотыляться у вас в руках… І все? Коп закінчений?

На останніх вихідних з моїм напарником так і сталося – зламався підлокітник на Асьці. Але невеликий запас інструментів і бажання копати далі вирішило проблему. Як ми з товаришем по копу за 20 хвилин у поле зробили підлокітник для Garrett ACE 250.

Є 3 найпоширеніших неприємності на копі… Село харчування – можна купити в найближчому селі, заправці. Зламався болт котушки – можна вставити і закріпити гілку з дерева, до кінця копа вистачить. І підлокітник, з них найважче…

podlokotnik-v-pole-za-20-хвилин-01

Але і це вирішується. На коп ми приїхали на моїй машині, а у ній завжди тримаю запас інструментів (що виручало багато разів і не тільки на копе). Зламалася верхня частина (в 99% випадків ламається саме вона), нижня ціла. Потрібна верхня частина… В якості матеріалу з околишнього шмурдяка обрана металева пластина. Якби її не було, спробували б відкрутити-віддерти яку небудь табличку, як варіант на заправці купити банку ананасів 450 грам і зробити трубу, врешті-решт спробувати підібрати і зняти товстий шар кори з дерева (був і такий випадок).

podlokotnik-v-pole-za-20-хвилин-02

Знайшлася пластина і робили з неї. Другий крок пробили дірки під кріплення, цвях і молоток. Причому в пластині були свої отвори, але вони не збігалися для нашої конфігурації. На запальничці розігріли цвях і їм виконали 2 отвори у відповідній частині (верхня, чорна пластикова колодка). З’єднали пластину і чорну колодку 2 болтами (болти теж завжди вожу в машині, всяких).

podlokotnik-v-pole-za-20-хвилин-03

І все… Можна збирати. Але тут виникла ще одна неприємність. Поки ходили, товариш посіяв болт кріплення підлокітника (потім знайшовся в кишенях). Поставили перший підійшов по різьбі. Сама пластина була з гострими краями, тому щоб не різатися була обмотана звичайної ізоляційною стрічкою.

podlokotnik-v-pole-za-20-хвилин-04

Ось такий вийшов підлокітник в польових умовах. На все пішло 20 хвилин. Витримав до кінця копа. По приїзду товариш збирався його викинути, я його залишив собі. Хоча у мене і підлокітник металевий, цей колгосп на коліні вийшов ґрунтовним, напевно, комусь знадобиться ще. Фото звіт робив приміряючи вже на свою Аську. Але підійде і до Garrett AT PRO, підлокітники у них однакові, різниця тільки в кольорі.

podlokotnik-v-pole-za-20-хвилин-05

Не пропустіть феєричне відео від французів – м’який підлокітник для металошукача. Дуже вражає коли його топчуть ногою ))

Металлоискатель Nokta Makro купить Украина