блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Підробка ACE 250 як відрізнити. Фото

Хто придумав ліпити російські наклейки на Аськи? По-перше, це марна фіча ніяк не впливає на процес освоєння (по мені, так навіть шкідлива). По-друге, зараз будь Garrett ACE з нерідної наклейкою викликає підозри. А раптом металошукач ряджений, а під наклейкою заховані китайські пальчики.

Відмінності китайської підробки MD 6250 від оригіналу Garrett ACE 250. Копія звичайно вражаюча, але різниця все-таки є. Дивимося фото… Не можу зрозуміти, китайці не заливають котушку. Добре це, чи погано?

Коли вам пропонують купити Raider MD 6250, зрозуміло, що це підробка. Але китайці продають ці копії ACE 250 і під брендом Garrett… І якщо буде на морді написано Аська, відрізнити буде складно. Але серйозне, і найголовніше помітна відмінність є…

garrett-ace-250-china-fake-vs-original

У китайській підробці MD 6250 котушка не залита… Нижня частина закрита (приклеєна) пластиковою кришкою. Ось як це виглядає.

garrett-ace-250-china-fake-01

В оригіналі Garrett ACE 250, нижня частина котушки залита. Ось так виглядає котушка з цієї Аськи.

garrett-ace-250-china-original-01

Добре це, чи погано, я поки зрозуміти не можу… Напевно ніяк. І навіщо китайці зробивши точну копію металошукача, раптом вставили цю кришку?

Фото звіти китайських Асьок зібрані тут. Переглянути всі про китайські підробки, включаючи Garrett AT PRO і Minelab X-Terra 705, зібрані тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина