блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Підробка котушки Nel. Клони гірше або краще оригіналу?

МД продавці з блогу MetalDetect розповіли історію, як копач купив недорого Garrett ACE 250 з котушкою Nel. Працював комплект кілька тижнів, а потім все… Кажуть, підробка котушки Nel працює краще оригіналу. І як правильно називати це явище? Підробка, клон, альтернативна копія?

Далі слово блогу MetalDetect…

Заходить ком не в магазинчик з продажу металошукачів людина з великим рюкзаком з якої стирчить стандартний набір пошукача, штанга, край котушки, лопата, якісь дроти визирають … очі в нього перелякані, видно що чимось стурбований. Розповідає, мовляв купив металошукач на OLX — Garrett ACE 250 c котушкою NEL Tornado за дуже хорошою ціною, купівлею був вкрай задоволений перші кілька тижнів, поки котушка не вийшла з ладу, провід у місці з’єднання із котушкою відійшов, якщо притиснути — працює, відпустити перестає, до кого звернутися за допомогою не знає, а без приладу життя не уявляє.

Дістає котушку — а це виявляється не NEL Tornado, а клон на всі 100%, хоч раніше я підробок на котушок NEL в живу не бачив, але це теж саме що кросівки з написом abibas або nice, другого думки бути не може, підробка чистої води, на котушці жодної напис, нічого.

Зовні клон схожий на котушку другий, третин генерацій, але має багато явних відмінностей які описувати не не буду, а наведу докладний фото звіт клону котушки Nel Tornado.

Проти подібного роду саморобок я нічого проти не маю, але якщо той хто їх виробляє хоче виїхати на чужому імені (в даному випадку на NEL) то це чистої води шахрайство, хочете виробляти котушки зовні нагадують Tornado, не питання, але будьте ласкаві наклеїти свій товарний знак щоб не кого не вводити в оману!!!

Тест котушки NEL Tornado і котушки без розпізнавальних знаків нагадує NEL Tornado, на скільки я можу судити відео від виробника.

Стаття блогу MetalDetect

Існують підробки клони котушок Nel і в промислових категоріях. Наприклад, виробник Deteknix брав (і продовжує брати) котушки Nel як свої. Нині виробник був змушений змінити ім’я на Quest Metal Detectors був засужен корпорацією FT за копіювання чужих металошукачів.

Все про Nel збирається тут. І хороше, і як це не дуже. З останніх новин, 7 років тому (9 жовтня 2010 року) виробник Nel пообіцяв викотити свій пинпоинтер. Монета на 10 сантиметрів, дискримінація. І начебто навіть, пінпоінтер пообіцяли показати в 2017. Але, замість Nel, свій пинпоинтер з дискримінацією показав виробник Minelab.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина