блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Підробка монети на $85000. Продовження мега знахідки

Торік простий копач з Garrett AT PRO, копнув непросту монету, рідкісний кизикинский статер. Спробував продати, але не зміг. Виробник Garrett, за знахідку подарував приз. Віддав знахідку на експертизу, з крутим результатом. А навесні, на форумах з’явилася копія цієї знахідки… з Ізраїлю.

Мега знахідка

naxodka-prostogo-kopatelya-01

З автором знахідки все в порядку, монета поки не була продана. Можливо на краще. Нагадаю, стартова ціна продажу $24444. Думаєте це багато? Було зроблено припущення, монета непроста, коштує дорожче.

naxodka-prostogo-kopatelya-02

За фактом, монета кизикин в нумізматичних колах – не така вже рідкість. У світі відомо більше двох сотень різновидів кизикинов. Монета призначена для великих платежів, накопичення, для сплати мита, для збору податків в союзну казну. Пізнавана у всіх куточках античного світу, мала непохитний курс.

naxodka-prostogo-kopatelya-07

Головна особливість кизикинов – магістратські символи, або річні позначення. Простіше кажучи, монети друкувалися в різних містах і в різний час, чим менше місто, тим рідше можна відкопати таку монету.

18 травня на аукціоні CNG (Classical Numismatic Group, Лондон), був проданий точно такий же кизикин. З ціною… $85000. Експерти прийшли до висновку – імовірно, кизикин нашого автора знахідки, відбитий з цього ж прутка.

poddelka-monety-s-cenoj-v-85000-01

Зверніть увагу, на лондонському аукціоні старт був з $50000. Багато ви знаєте знахідок, які стартують з такою сходинки?

Виріб

Ви зрозуміли, скільки може коштувати монета кизикин. А тепер солодке! В березні 2016, після експертизи цієї знахідки, на кладоискательском форумі (на одному з, з’являється таке…

poddelka-monety-s-cenoj-v-85000-02

А раптом знайдуть покупця? )) Копач, з справжньою монетою не зміг, а ці… в даному випадку були відправлені на смітник.

Всім вдалого копа! Знайдете кизикины, не поспішайте продавати )) Силами на коп заряджаємося тут. Все про металошукачі Garrett AT PRO – тут, тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина