блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Підробка Vibra Tector (китайський) і оригінал. Порівняння+

Купити хороший металошукач в 3 рази дешевше оригіналу. І пофіг, що це підробка. Раптом пощастить, і буде працювати. Може сьогодні трапиться диво, і підробка виявиться крутіше початкового бренду… Зізнайтеся, ви ж хочете саме цього? Поки живуть на світі копачі ))

Порівняння, китайська підробка Vibra iKing 750 проти оригінального Vibra Tector 730. Різниця в ціні майже в 3 рази. Сьогодні будь-яка підробка Vibra Tector за вартістю не перевищує $100. З доставкою, з купою доповнень у вигляді ременів, підводної сумки для знахідок, акумулятора з вбудованою зарядкою USB.

Оновлена інформація. Додано

Продовження. З одного боку, цей результат можна було передбачити. З іншого, весь час чекаєш дива. Шкода, сьогодні диво не сталося.

За посилання на відео, спасибі коментатору Віталій! Все про підводний міні металошукачі Vibra Tector 730 зібрано тут (різні тести і порівняння, відгуки і думки). На сторінці енциклопедії Копача по Vibra Tector 730 є додаткова інформація. В блозі МД-Арена є окрема тема, присвячена підробками. Або правильніше не називати підробками? Китайський аналог, нормальне позначення підробок?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина