блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Підробки Garrett у продажу

Копач мріє отримати свої знахідки. Китаєць хоче будь цінного впихнути прилад. Кому зваляться проблеми, коли знахідок не буде? Виробнику металошукачів… А хто в цьому колі лох? Поки не ми (поки що). Гра, Обмани мене, якщо зможеш, триває. Приз наш гаманець. Забавно, продавці підробок не змогли пройти лошиный тест. З одного боку, тішить. З іншого, це тільки початок. Дивимося фото, приклад продажу підробки Garrett ACE 250.

poddelki-garrett-v-prodazhe-loxtest-01

Продам Garrett ACE 250. Легке БУ. Всього 5 виходів. Офіційний, з гарантією. Недорого… Приблизно таке оголошення з’являється на форумах та торгових майданчиках. Пора діставати гаманець?

На панелі металошукача нерідна наклейка. Будь-які наклейки, які приховують оригінальну – насторожують. В цьому випадку, під наклейкою ховається Raider MD 6250.

Є відмінність у написи, зверху на блоці. В оригінальному металошукачі більш якісна.

poddelki-garrett-v-prodazhe-loxtest-02

Відмінність в наклейці на котушку. В оригінальному, вона практично збігається з фактурою котушки. В підробці немає. Та й сама котушка викликає підозру. Я не пам’ятаю жодного випадку, щоб на новій котушці Garrett були задирки, у підробках є.

poddelki-garrett-v-prodazhe-loxtest-03

Найцікавіше… Добре, коли люди не можуть визначити мокру печатку, від принтерного. Але в цьому гарантійному талоні, друк взагалі не перетинає лінії!

poddelki-garrett-v-prodazhe-loxtest-04

Плюс, там же в гарантійному талоні, підпис теж надрукована. Коли пишуть ручкою, залишається слід продавлювання. На його підпису немає.

poddelki-garrett-v-prodazhe-loxtest-06

По ходу справи з’ясувалися подробиці. Зазвичай, продавці підроблених асьок не дають фото цілком. З чим це пов’язано, незрозуміло. Наприклад, якщо гарантійний талон, то його шматок. На питання, який серійний номер, відповідь проста – співпадає з номером у гарантийке. До речі, поки номер один і той же (якщо треба якою, я з’ясую, але думаю його легко поміняти).

Все про виробах – збирається тут. Всі вдалого копа, і справжніх металошукачів (за вашим бажанням).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина