блог металошукачі, пошук

Підводний чохол XP і підводні навушники

Виробник XP випустив підводний чохол для XP Deus. Здавалося б навіщо? Всі бездротове, блок можна засунути в непромокальний чохол для iPhone… Але під водою бездротові блок і котушка втрачають зв’язок. Потрібна додаткова антена котушки.

Новий підводний чохол XP Deus включає в себе цю антену. Мало того, виробник замутив 3 різних варіанти комплектації цього підводного чохла – kit A, kit B, kit C. Останній навіть з підводними навушниками ))

Правильно, нема чого плодити окремі моделі підводних детекторів. Простіше зробити підводний чохол і сказати тепер XP Deus підводний металошукач ))

xp deus-waterproof-armband

Є підводний чохол XP, він йде у всіх трьох комплектаціях. Чохол можна використовувати не тільки для блоку управління, панель навушників теж.

xp deus-waterproof-armband2

Ще у всіх трьох комплектаціях присутній антена котушки XP (бездротовий). Відмінності в довжині. Kit A – довжина кабелю 1,5 метра. Kit B – довжина кабелю 2,5 метра. Kit C – довжина кабелю 2,5 метри плюс в комплекті підводні навушники XP.

xp deus-waterproof-armband3

Ну ось і відпала необхідність у супер колгоспі для підводного пошуку з XP Deus. Бентежить тільки реалізація… Так можна будь-грунтовий детектор замутити для води. Випустить дідусь Гаррет для свого золотого Garrett ACE 250 підводний чохол, і навіщо ці підводні металошукачі потрібні)))))

Металлоискатель Nokta Makro купить Украина