блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Підводний Makro Kruzer. Новинка 2018 (3 частоти +фото)

Це сталося! Виробник Makro офіційно натякнув на те, що в 2018 році копачі отримають новий металошукач амфібія, для ґрунтового і підводного пошуку. Дивіться перше фото від виробника, приймайте привітання, і спробуйте вгадати… Яким буде цей підводний Makro Cruiser?

Підводний Makro Racer 3 (Makro Cruiser)?. Новинка 2018 (перше фото)

Відразу скажу, ім’я Makro Cruiser умовне, не факт що новий металошукач Makro буде так називатися. Але якщо мова йде про ґрунтовий пошук, детектор оснащений екраном, і взагалі про класичну конструкцію детектора. Безумовним лідером в лінійці Makro, звичайно ж це Makro Racer 2. І без бази цього детектора, в новому (нехай навіть і підводному) 100% не обійшлося.

А значить? Параметри Makro Cruiser можна легко припустити. Ґрунтовий і підводний пошук (занурення до 3 метрів). Є автоматичний і ручний баланс грунту. Великий екран з підсвічуванням (регульованою). Є вібра відгук, прекрасно доповнює підводні здібності Makro Cruiser. Харчування металошукача 4 штуки АА. Штатна котушка 11 DD.

І як ми бачимо, котушка Makro Cruiser дротова. Раніше звучали припущення, що новий металошукач Makro/Nokta буде бездротовим. До слово кажучи, такі ж плани озвучив виробник FTP (металошукачі Fisher, Teknetics, Bounty Hunter). Але говорити можна все що захочеться, поки у FTP немає навіть бездротових навушників (всі великі виробники окрім FTP, застосували в своїх металошукачі бездротові навушники).

Головна інтрига залишилася в частоті. Навіть не в значенні цифр, а в тому… Скільки частот буде у нового металошукача. Одна? Дві? Три? У виробника вже є технологія, що дозволяє робити металошукачі з перемикається частотою (Nokta Impact), і ця технологія показала себе практичною і робочої.

Оновлена інформація. Додано

Перші подробиці від terrapoisk.ru, які стверджують – металошукач бачили живцем. Новинка працює на 3-х частотах! А тепер уявімо собі цей металошукач в повному обсязі (помріємо)… Все, що може Nokta Impact, тільки ще й підводний. Заманливо? А якщо новинка з’явиться у продажу раніше Minelab Equinox?

Все про майбутнє металошукачі Makro Cruiser, зібрано тут. Новинки МД 2018 вже є – тут. Напишіть в коментарях, вам цікаві чутки про іншому новому супер металошукачі? Або будемо чекати інформації офіційної?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина