блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Підводний роз’єм Minelab Equinox (перехідник дешево)

Як це не буде дивно звучати, але власники Minelab CTX 3030 обурені. Всі знали, що підводний роз’єм навушників Minelab Equinox несумісний ні з чим іншим, що є у виробника. Але нещодавно Minelab назвав вартість підводних навушників для Equinox – $130. І виходить, якщо у вас металошукача Minelab два (виявляється таких власників достатньо), і підводні навушники ви повинні купувати теж два. Навіть незважаючи на те, що ці навушники однакові, різниця тільки в роз’ємі. Як думаєте, це Minelab спеціально зробив, або не подумав?

Підводний роз'єм Minelab Equinox (перехідник)

У вільному доступі з’явилися підводні роз’єми (гермо роз’єми), гніздо якого застосовано в металошукачі Minelab Equinox 600 і Minelab Equinox 800. За допомогою цього коннектора можна робити будь-які навушники сумісними з вашим детектором. Плюс, будь-які перехідники з ціною копійки. Але пам’ятайте, виробнику дуже не сподобається ваша жадібність і спроба економити на його детекторах.

Дякую vfp7! Інша інформація по Minelab Equinox 800 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Плюс, окрема сторінка в Енциклопедії Копальника. Перш ніж купити Minelab Equinox 800, обов’язково подивіться це. Розібраний чужий досвід допоможуть зберегти вам гроші і час.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина