блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Пинпоинтер Deteknix XPointer PRO. Новинка 2017

Китайці попереду всієї планети… Виробник Deteknix оновив свій пинпоинтер XPointer Wader Li до версії XPointer PRO. Змінився тільки один параметр – глибина занурення під воду. Було до 3 метрів, стало до 60 метрів. По факту, це перший пінпоінтер з такою глибиною занурення.

Deteknix XPointer PRO

Новий пинпоинтер Deteknix XPointer PRO. Модифікація вже існуючого Deteknix XPointer Wader Li. Головна особливість занурення під воду до 60 метрів (старий допускав занурення до 3 метрів). Інших таких пінпоінтерів (з такою глибиною) я не знаю.

Живиться XPointer PRO вбудованим літієвим акумулятором, 3.7 вольт 500 маг. Зарядка 5 вольт від будь-якого USB. Звуковий і вібра відгук. Плюс, додаткова світлодіодна індикація. Настроювані 4 рівня чутливості. Відбудова середовища (солона вода і грунт). Ця ж функція відбудови, може застосовуватися як трюк обмеження зони чутливості при наближенні до знахідку. Є світлодіодне підсвічування робочої області і режим анти втрати (непотеряйка). Повна діаграма виявлення по всій антені. Помітний яскравий корпус з ребрами виключають ковзання руки.

Deteknix XPointer PRO

У комплектацію Deteknix XPointer PRO входять: пінпоінтер, чохол кобура, пружинний шнур, зарядка від мережі (для різних регіонів зарядка різна, 3 типу-USA, UK, Euro), провід для USB зарядки. В якості додаткового аксесуара (або подарунка) до Deteknix XPointer PRO можуть запропонувати захисні ковпачки на ніс пинпоинтера.

Оновлена інформація. Додано

Ось такий він китайський Deteknix XPointer PRO (виробник продовжує стверджувати, бренд Deteknix чисто американський). Пінпоінтери зібрані в енциклопедії Копача. Є все! Різні виробники, новини, тести, порівняння, думки, практика в полях.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина