блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Пинпоинтер Garrett Pro-Pointer AT. Ціна і параметри

Для когось секрет, що в 2014 році нахабні китайці накрили дідуся Гарретт по повній? І доводиться дідусеві ворушитися, хоч як-то… Ось випустив новий пинпоинтер Garrett Pro-Pointer AT.

Зовні новий пинпоинтер звичайно відрізняється від попередньої моделі, і китайцям доведеться робити свої фейки заново. Яскравий колір, лінійка на корпусі, підводний. А ось нутрощі за великим рахунком залишилися колишні (зміни є). Дивимося характеристики, параметри і ціни на Garrett Pro-Pointer AT.

Почнемо з найважливішого, ціни… Виробник Garrett нічого не змінює, можливо просто прибирає стару модель і замінює її на нову. Оголошена ціна Garrett Pro-Pointer AT MSRP $149,95. Ціна MSRP це щось типу рекомендованої роздрібної ціни, але… ці рекомендації для USA. На старому Garrett Pro-Pointer, була така ж ціна і в своїх магазинах ми бачили цей пинпоинтер за спочатку за $185, тепер зі зниженням по $165 (може тому і знизили, типу розпродавали залишки).

pinpointer-garrett-pro-pointer-at-1

Зовнішні зміни. Помаранчевий колір, це хороший плюс. Я не раз говорив, що копательские інструменти повинні бути яскравими, на темному грунті саме воно (але з рожевим піном хоч він і яскравий, я б все одно не ходив би).

Додана на корпусі лінійка для виміру глибини ямки. Дідусеві явно сподобалася фіча конкурента, нового пинпоинтера Whites TRX. Хоча дідусь її покращив, його лінійка подвійна – сантиметри і дюйми.

pinpointer-garrett-pro-pointer-at-1-1

Кільце для повідця (на любителя, але така можливість не зайва). Офіційно заявлений підводний режим. Знаю що зі старими пінами Garrett PRO-Pointer і раніше пірнали, але додатково водо ізолювали. Тепер можна занурювати пинпоинтер спочатку (а для нас сухопутних, мити під струменем води).

Параметри характеристики. Відмінності все-таки є… Додана регулювання чутливості, 3 рівня. Автоматичне вимкнення з сигналізацією щоб не забути пинпоинтер на копі.

Все інше як і у старого. Аудіо/вібро відгук. Режим швидкого включення і повний включення/вимикання. Світлодіодне підсвічування. Скребок чистити черевики ))

Робоча температура -37 +70 С. Вага 200 грам. Довжина 229 міліметрів. Під водою Garrett Pro-Pointer AT до 3 метрів. Частота 11,5 кГц. Заявлена тривалість роботи: звичайні батареї 16 годин, алкалінові 30 годин, акумулятор 8 годин.

Я так і не зрозумів… на рекламі Garrett цей пинпоинтер в кадрі з якоюсь піпеткою-бульбашкою. Начебто і крутитися в голові, щось таке нещодавно на відео проскакувало… то пов’язане з золотом, то з підводним пошуком. Згадати не можу. Але адже не даремно вони в кадр засунули цю пляшку ))

pinpointer-garrett-pro-pointer-at-2

Корисна інформація для покупців Garrett. Виробник всі свої продукти на заводі комплектує харчуванням, і металошукачі, і пинпоинтеры. Якщо продавці вам віддають Garrett без харчування, значить вони стягнули з коробки батарейки ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина