блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Пинпоинтер Gold Hunter (новий китаєць). Фото і відео

Якщо копач, то золотий, якщо прилад – без варіантів. Китайці по пів-шишки не женуть, особливо коли мова йде про назву )) У продажу з’явився черговий китайський пинпоинтер, Gold Hunter. Новинка 2015. Робочий цей пинпоинтер, або очікуваний китайський непотріб, покаже час і ваші гроші. Але вже зараз видно, що китайці тужилися – пинпоинтер працює в статичному режимі, без цього можна було відразу викинути у смітник. Дивимося фото і відео тест, новий китайський пинпоинтер Gold Hunter.

gold-hunter-pro-pointer-novyj-kitaec-01

По своїм можливостям, Gold Hunter повторює старий пинпоинтер Garrett PRO-Pointer. Найголовніше, новий китайський пинпоинтер здатний працювати в статичному режимі. Без нього, це точно був би непотріб (різницю таких пинпоинтеров, відео дивимося тут). 3 режими пошуку: звук, звук+вібро, вібро. Не зрозуміло, чи є Gold Hunter Pro-Pointer режим відбудови…

gold-hunter-pro-pointer-novyj-kitaec-02

Забавно, вага Gold Hunter – 150 грам. Оригінальний (Garrett) важить майже 200 грам. Забавно те, що китайська підробка теж важила помітно менше оригіналу. Китайці вміють робити пинпоинтеры легше визнаних брендів?

gold-hunter-pro-pointer-novyj-kitaec-03

А ще китайці до свого Gold Hunter дають кручений шнур. Дрібниця (реальна дрібниця, я такий купив собі з доставкою за півтора долара). Пинпоинтер вже продається в наших магазинах. У китайців ця новинка коштує від $40, ніж у нас – шукайте самі.

gold-hunter-pro-pointer-novyj-kitaec-04

Відео огляд і тест пинпоинтера Gold Hunter. Продавці в своєму репертуарі. Дослівна фраза Виглядає даний пинпоинтер місцями навіть краще гаретовского. Від так! Продавцям як і китайцям – головне продати, а чи будуть у вас з цими приладами знахідки, це вже ваші проблеми. Не котить, прийдете до продавця за іншим ))

Може китайці і хочуть зробити свої пинпоинтеры, але виглядають вони як старий пін Garrett. Запізнюється їх чуйка )) До бездротового пинпоинтера XP їм ще далеко (чи будуть і китайські бездротові піни?).

Оновлена інформація. Додано

pinpointer-deteknix

Є приклади китайських пинпоинтеров, які намагаються розвиватися своїм шляхом – Deteknix. Принаймні, пинпоинтеры з USB і екраном, першими зробили вони.

Оновлена інформація. Додано

Що всередині Gold Hunter – розбирання пинпоинтера. Коштує цей китаєць своїх грошей?

razborka-pinpointera-gold-hunter-1

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина