блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Пинпоинтер Makro Pointer в солоній воді. Мій досвід

Потрібен пін в підводному пошуку? У мене немає чисто підводного пинпоинтера. Найближчий, здатний хоч якось не бояться води – Makro Pointer. Але ще незрозуміло, як пін відреагує на сіль. Загалом, я зібрався його втопити в морі… Мій досвід використання Makro Pointer у морській солоній воді.

pinpointer-makro-pointer-v-solenoj-vode-moj-opyt-02

Пляжний коп це супер. А ще краще, з пляжу переміститься трохи в море – немає роззяв чіпляються з питаннями. Та й конкурентів поменше, за 12 днів у воді я зустрів тільки 3 пошуковика. А на суходолі, за один ранок легко налічував десяток.

Знаєте, яких знахідок більше всього на пляжі і поруч у море? Ходячка! Сучасні монети буквально скрізь. Їх реально багато, збирати не перезбирати. Сгружал їх на підвіконні у номері – весь був засипаний. Діти з них складали піраміди.

А коли дрібних знахідок багато, шукати без пинпоинтера – втрачати час. Причому як на суші, так і у воді. Скуб у мене вузький, з першого разу зловити дрібниця не завжди виходило (і з другого, і третього).

pinpointer-makro-pointer-v-solenoj-vode-moj-opyt-03

Для сухого піску (сухопутної пошуку) скуб нормальний. Але у воді захотілося більш широкого, плоского. Особливо це відчувається, коли глибина по пояс і більше.

Пинпоинтер Makro Pointer носив у кишені штанів (в морі я заходив в одязі, медузи). Практично весь час, включений чи ні – пін знаходився під водою.

pinpointer-makro-pointer-v-solenoj-vode-moj-opyt-04

Включав пинпоинтер тільки під водою. По ходу практики помічений нюанс – якщо включати пін посередині (між дном і поверхнею води), чутливість можна знижувати тільки на один крок, пін нормально працює. Якщо включати пін зануривши в море неглибоко (чи навпаки, на дні), знижувати чутливість доведеться на два рівня.

обидва рівні зниження чутливості-достатні для локалізації знахідки. Знахідки бачаться як треба. Налаштування чутливості запам’ятовується, її треба робити один раз. При подальшому включенні-виключенні, пін відразу працює на обраному рівні.

pinpointer-makro-pointer-v-solenoj-vode-moj-opyt-05

Вібро відгук у воді, єдиний сигнал. Звук можна відключити, що спочатку і зробив. Але вже на другий день, відключати звук перестав-різниці немає ніякої, зате на поверхні у мене до вібрі ще додається звук.

Вібра відгук Makro Pointer такий же як і інших пінів – в перший раз під водою здається недостатнім, потім звикаєш і спокійно працюєш.

По результату. Пинпоинтер Makro Pointer нормально працює в солоній воді. Провів під водою більше 37 годин, з максимальним зануренням до 1,5 метра – не потонув, все ок.

pinpointer-makro-pointer-v-solenoj-vode-moj-opyt-10

З приколів. Якщо море спокійне, на дні видно чужі місця копа. Відразу згадуються побиті фрази – типу, закопуйте ями за собою )) Знахідки там неглибоко, навіщо риють до мушель, я не знаю.

Збирався втопити Makro Pointer, а він витримав. Зате… потонув мій Garrett AT PRO. Такі красиві бульбашки піднялися від моєї Прошки, аж задивився. Думав повітря зі штанги (наївний). Добре, що це сталося в останній день мого відпочинку. Як я втопив свій Garrett AT PRO – розповім трохи пізніше.

Все по пинпоинтеру Makro Pointer збирається тут (відео, порівняння, тести), і на сторінці енциклопедії копальника.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина