блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Пінпоинтер Марс МД коп монет. Відео

Звикаю до копу з пинпоинтером… Помічник супер, але поки що весь час доводиться прокручувати послідовність дістав-включив-знайшов-вимкнув-сховав. Шкода якщо втрачу пін відразу, хоча до цього і готовий ))

З практики виплили перші висновки. Глибина пинпонтера не головне! Лише б бачив монету до 6-9 см максимум, так зручніше локалізувати. Змінний відгук від відстані це жирний плюс. А от чорний колір невеликий мінус. Дивимося відео копа з піном Mars MD по монетам.

Як на мене, є 2 мінуси… Перший, ні який-небудь індикації що пинпоинтер включений – дуже часто щоб швидко перевірити включений пін, чи ні – тикаю в будь-яку мету (металошукач, навушники, лопата або годинник на руці). Це видно на відео.

Другий, колір пинпоинтера – чорний на копі це не практично. На полі, на фоні грунту пін вже не розрізнити з 5 метрів (може в мене зір так се, але я і кажу про себе). І в траві чорний теж погано видно. Оранжевий було б добре (ну хоча б кольоровий ковпачок від батарейного відсіку, і то вже був би маячком).

В цілому ж, враження від піна – супер! Я і раніше тримав пинпоинтеры в руках, але свого не було. Затягував покупку думками, що я його все одно на копі втрачу, поки і так копається нормально. Аксесуар на копі корисний, економить час (особливо по монетам, а я ходжу майже тільки з ним).

pinpointer-mars-md-kop-monet

pinpointer-mars-md-kop-monet-2

Як я в перший раз дістав з коробки Пинпоинтер Mars MD (відео, швидкий тест). Думав що треба буде як-то на обіді зробити відео глибини цього піна… Тепер розумію що мені зовсім непотрібний пинпоинтер з глибиною 15 сантиметрів, для піна максимальна глибина це шкода (зайвий час на локалізацію).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина