блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Пинпоинтер Mars MD все за 5 хвилин. Відео

Хочу зібрати максимально докладну інформацію і поинпоинтерах… І не просто інфу, а саме те, що хотів сам знати до покупки. Я б наприклад сильно розчарувався, купивши дорогий Whites TRX і тільки в полі дізнався що у піну середина порожня. А про це продавці не говорять ))

Сьогодні перед копом виділив 5 хвилин на розмову про моє пинпоинтере Mars MD. Дивимося відео, я нічого не продаю і можу розповідати як є. Все що я думаю про це піне, за півроку копа з ним.

Додам ще один плюс. У пинпоинтере Марс МД є сигналізація, типу що б не забути його біля ямки. Якщо пін пролежить (включений) пару хвилин, він починає подавати сигнал. Тому пін вимикаю тільки перед відправкою в чохол. Якщо ще копаю, пін кидаю поруч включений (намагаюся так робити, іноді руки на автоматі його вимикають).

Забув сказати про мінуси. На мій погляд недолік у пинпоинтера Марс МД один – при розрядці він просто вимикається. Ніякої індикації або сигналізації. Ось він ще працював, а тут опс – і тиша, кнопка не реагує. Беру запасну крону і життя триває… Моє зауваження звичайно дрібнувато, тим більше я не можу запропонувати робоче просте рішення по цій частині. Різнобарвний світлодіод? Може бути. Але якщо він призведе до подорожчання навіть на $10, ну його… Реально працюючий пін як треба, без прихованих недоліків і за гуманну ціну.

згадував про пинпоинтере Whites TRX і його порожньому носику. Дивимося відео, пін Whites TRX. Як сказав мій товариш, якби я хотів його купити і побачив це відео, купив би краще інший ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина