блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Пинпоинтер MarsMD і солоний пісок. Відео

Спробував пинпоинтер MarsMD на морському пляжі… Здивований! Я очікував від нього зовсім іншого. Дивимося відео, тест пинпоинтера MarsMD на солоному піску (мокрий, сухий). Цілі: золото і срібло. Є в цьому тесті і важлива особливість. Заодно побачите мої дві, найцінніші пляжні знахідки. 6 морських світанків копав їх. Пориваєв звичайно гонщик. 10 грам золота за коп? Навіщо він тоді торгує металошукачами?

Включивши перший раз пін Марса на солоному піску, чекав суцільні фантоми. Дивимося, що вийшло насправді.

Важлива примітка. Пинпоинтер MarsMD поводиться стабільно тільки на поверхні. Якщо його занурити в море починає фантомить. Але в морі це вже окрема тема. Тут без регулювання чутливості не обійтися. І не факт, що допоможе. Наприклад, пін Garrett PRO Pointer (старий, чорний) теж не переніс занурення. Фантомит, натискаєш кнопку (коротке натискання, отстроится по чутливості) – а він взагалі відключається.

Пізніше викладу тести інших пинпоинтеров (Garrett PRO-Pointer, Whites TRX, Minelab PRO-Find 25)… Я говорив, що пін Whites TRX не дуже? Під час його тестування серце тьохнуло, не хотілося втратити золоте колечко.

Обидва кільця знайдені на цьому ж пляжі. Золоте тільки одне. Загальний час пошуку приблизно 12 годин (6 ранкових виходів по 1,5-2,5 годин). Може пляж бідний, чи я не фартовий. До Порываева, який бере 10 грамам золота за коп, мені не дотягнутися ))

Додано. З приводу занурення понпоинтера під воду. Колега каже, що все, що я робив неправильно. Треба було засовувати пін в морі, і тільки потім включати. У нього Марсовский пін – працює без проблем. Шкода, перевірити вже не можу (виїхав з моря). Якщо це так, і марсовский пін може працювати і в солоній воді – це круто.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина