блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Пинпоинтер Pi проти VLF. Які існують + недоліки

На сьогодні відомо всього 3 пінпоінтера працюють на технології Pi. Всі інші VLF. Перевага пинпоинтера Pi може бути тільки одне – робота з мокрим солоним піском, або занурення в солону воду. До речі, всі 3 пінпоінтера якраз і є підводні. Які ж це моделі?

Немає ніяких твердих практичних доказів того, що пинпоинтер Pi в солоній воді краще веде себе, ніж існуючі пинпоинтеры VLF. У теорії, якщо ви не використовуєте дискримінацію (крім Minelab PRO-Find 35, пинпоинтеры дискримінацію не використовують), і якщо ваша середовище пошуку з високою мінералізацією (наприклад, море) – технологія Pi повинна працювати краще. “то тільки поки в теорії. Можливо далі такі докази будуть. Наведені приклади, моделі 2017 року. Не встигли копачі ще по них напрацювати базу знань. Але глибина виявлення у них помітна, вище ніж у простих.

Deteknix XPointer PRO

Пинпоинтер Pi проти VLF. Які існують + недоліки

Підводний pi пінпоінтер з зануренням до 60 метрів. Багато обіцяє параметр для тих, хто не збирається занурюватися на таку глибину, а копає тільки на поверхні. Справа в тому, що загальна надійність підводного пінпоінтера вище ніж у грунтового. Але ще вище у приладу, хто здатний витримувати тиск на глибині 60 метрів.

Харчування пинпоинтера від акумулятора. Є світлова індикація відгуку, що дуже корисно для підводного пошуку. В товстих рукавичках відчути вібро відгук не завжди можна.

Fisher F-Pulse і Teknetics Tek-Point

Пинпоинтер Pi проти VLF. Які існують + недоліки

Навіщо корпорація First Texas випускає клони своїх продуктів? Це реальні клони, відмінності в назві і кольорі. Можна навести десятки прикладів абсолютно однакових металошукачів Fisher, Teknetics, Bounty Hunter. Ця ж тема повторена з пинпоинтерами Fisher F-Pulse і Teknetics Tek-Point. За своїм змістом, це просто той самий Поінтер Pi. Але звичайно ж в різних кольорах. Вам який більше подобається? У середні віки існувала приказка-червоному і дурник радіє.

Плюс цього пінпоінтера в тому, що живлення від двох батарей АА (звичайні пальчики). Це дійсно добре. Адже більшість металошукачів використовує такий тип батарей, і не треба запасатися різними типами батарей. Пінпоінтер підводний до 3 метрів. Працює як треба, і з глибиною у нього все в порядку.

На сьогодні це все Pi пинпоинтеры, які є у продажу на полицях МД магазинів. Якщо ви знаєте інші Pi пинпоинтеры або у вас вже є практичний досвід з цим типом, обов’язково напишіть про це в коментарях.

Все по темі пінпоінтер для копача – збирається тут. Інформації багато, як пинпоинтер дозволяє економити час на копі (а час на копі це плюс в знахідках). Які пінпінтери робітники, а які даремні пищалки. Секрети копа з піноінтером.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина