блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Пинпоинтер Whites DFX тепер підводний

Виробник Whites прокинувся і почав працювати. Випустив пару цікавих недорогих детекторів, плюс оновив свій пинпоинтер Whites TRX. Тепер це підводний пін, здатний занурюватися під воду до 3 метрів.

Зміни торкнулися і внутрішньої начинки пинпоинтера. Заявляють що оновлений Whites TRX не впливає на роботу металодетектора, підвищена стабільність (до фантомам?). І як тепер розрізняти новий Whites TRX, від старого? P/N залишився колишній (і ціна теж).

pinpointer-whites-trx-underwater-01

У торішніх моделях цього точно не було. Ось коробка Whites TRX з фото мого архіву. Про підводному немає ні слова. Перевірив в інших – теж саме, нічого про зануренні під воду.

pinpointer-whites-trx-underwater-02

Тепер на сайті виробника Whites заявлено:

  • Підводний, занурення під воду до 3 метрів (Waterproof to 10 feet. IP 68 Certified).
  • Не дає перешкоди при роботі з металодетектором (doesn’t interfere with any other metal detector).

І як тепер розрізнити де старий Whites TRX, а де оновлений? Заводський номер в обох пинпоинтеров вказаний один і той же – P/N 800-0343.

pinpointer-whites-trx-teper-podvodnyj-01

Цікаво, виробник зміг щось змінити в роботі піна… Фантоми це ще було терпимо (принаймні я знаю 2 копачів, які миряться з ними). А ось те, що середина носа порожня, це для мене був мега мінус (як це проявляється і чому це погано, дивимося відео).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина