блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Пинпоинтер Whites TRX. Фото звіт

Цей рік можна назвати роком пинпоинтеров, з початку копательского сезону вже щосили копають пінами новинками… український Mars MD, турецький Nokta RS, китайський Deteknix XPointer і ось ще американський Whites TRX. Новинка 2014 року, як мені хотілося взяти його в руки! І взяв…

Відмінний корпус, живлення всього 2 АА. Глибина Whites TRX вражає свідомість. Вона така велика, що… плавно перетікає в фантоми. Дивимося першу частину Whites TRX, фото звіт пинпоинтера.

Зазначу момент. В Україні Whites TRX ще ніхто не продає, цей купували в Росії. З доставкою, ціна трохи більше $200.

whites-trx-01

Комплектація Whites TRX. Коробка, інструкція, чохол, батарейна касета на 2 АА і сам пинпоинтер.

whites-trx-02

whites-trx-03

З одного боку Whites TRX на корпус нанесено лінійка, типу щоб заміряти глибину ями. Не те, щоб мега плюс, але корисна дрібниця.

whites-trx-04

Я завжди вважав Whites виробником з пропискою у Великобританії, але схоже кордону вже давно стерлися ))

whites-trx-05

Як я з захопленням розповідав копачам, що харчування пинпоинтера такими батареями це круто. Батареї АА перетинаються з энергозапасом більшості сучасних металошукачів, не треба за собою тягати одночасно запасні 4 АА для мд і Крону для піну. Знову ж таки, 2 пальчика дешевше Крони… Але схоже мене ніхто не зрозумів, подакали і все ))

whites-trx-06

Батарейний відсік Whites TRX всередині… У мене склалося таке враження що все зроблено і під Крону теж. На батарейною касеті контакти повторюють Крону.

whites-trx-07

whites-trx-08

Кришка супер! Не змінна, з ущільнювачем і найголовніше помаранчевого кольору. На копі, коли все в пилу, грунт темний, кольорові маячки здорово допомагають фокусувати зір. Оглядаючи місце щойно викопаної ями, легко відшукати поглядом пін, знову ж таки не наступиш. Мене ніхто не розуміє, коли я на чорний AT PRO чіпляю жовтий підлокітник від Аськи ))

whites-trx-09

Чохол Whites TRX одночасно простий і якісний. Є додаткове кільце для повідця (шнур для пинпоинтера, щоб його не втрачати).

whites-trx-10

whites-trx-11

whites-trx-12

Під кінець, швидке порівняння довжини всіх пинпоинтеров

whites-trx-13

Далі відео тест Whites TRX… Захоплення і розчарування в одному флаконі. Я казав що пін Nokta RS дивує своєю глибиною? Є результати і покруче. Тільки ось результат з вадою… Скоро буде відео.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина