блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Пинпоинтер XP… бездротовий (франси палять!)

Нікуди нам не подітися від новин XP Detectors. І пропустити їх не можна – Французи реально палять гуму! А хто там жартував, що пинпоинтер XP буде бездротовий? Він дійсно бездротовий! І неважливо що ви не можете придумати, і навіщо… Ха! Я будував версії, що при включенні пинпоинтера, повинен відключатися детектор, типу щоб не заважали працювати один одному. Не вгадав. XP в свій новий пін додали 2 бездротові фічі. Одна супер, інша не дуже.

pinpointer-xp-besprovodnoj-01

По порядку… Новий пинпоинтер XP допускає занурення під воду. Буде це 3 метри, або глибше, ще не відомо. Сказали тільки що підводний.

Бездротової. Пинпоинтер XP здатний відправити сигнал на бездротові навушники (XP WS4 і XP WS5). По моєму це реальна функція? До того ж, налаштувати пинпоинтер (чого-чого? ми ж про пинпоинтере говоримо?), можна з блоку управління XP Deus. Ось це поворот! Дистанційно можна не тільки налаштувати, повноцінне керування роботою піна (ніжки б йому якісь, або коліщатка).

Смартфон. Налаштувати (+ управління) пинпоинтер XP ви зможете також… зі свого телефону, за все тією ж по бездротового зв’язку (Android, Iphone). У пинпоинтере випадково немає GPS приймача? Ну типу раптом я його забув де, а на телефоні подивлюся карту з відміткою (думаю, ми у своєму житті побачимо і такий пинпоинтер).

А ще пинпоинтер XP з акумулятором. І як після цього дня, жити іншим виробникам пинпоинтеров? Я не знаю ))

Французи люблять відтягувати по-пол шишечки, та під випивку, щоб повільно, з романтикою. Наш інтерес, приводи ціни пинпоинтера, поки не задоволений. Доведеться терпіти.

Але і без ціни голова вже йде обертом, франчики додали що XP Deus 4.0 буде з нової штатної котушкою (еліпс), нове меню, нові пляжні установки, і працювати XP Deus тепер буде на частоті 10, 20, 30 і 40 кГц!

Оновлена інформація. Додано

XP Deus 4.0 ще отримає зв’язок з вашим смартфоном, бездротову – автоматичний запис (трекінг) типів відгуків, стану грунту, і сопутной інформації. Потім, все це накладається на карту, фото знахідок, відправка на оцінку в аукціонне бюро (останню функцію я придумав, але вона вже така феєрична). Да уж… Новий Garrett AT Concept навіть якщо і вийде, однозначної корони не отримає.

Оновлена інформація. Додано

Пинпоинтер MI-6 з’явився!

pinpointer-xp-mi-6-sn
металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина