блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Пинпоинтер XP MI-4. Новинка 2018 (оголошена ціна!)

Французький виробник XP несподівано показав новинку 2018 – пинпоинтер XP MI-4. Причому відразу показали фото, характеристики, оголосили дату початку продажів і ціни. XP MI-4 явно буде гірше XP MI-6. Але наскільки гірше, і як дешевше? Вам це цікаво? Підемо подивимося!

Пинпоинтер XP MI-4. Новинка 2018 (оголошена ціна!)

Пинпоинтер XP MI-4, новинка 2018. Підводний, занурення під воду до 6 метрів. Харчування пинпоинтера – акумулятор. Є звуковий і вібро відгуки. 6 програм пошуку, 3 рівня чутливості. Готовність працювати з соленим піском і в морській воді. Яскравий колір, відмінно помітний на темному грунті, в зеленій траві, під водою. Світлодіодне підсвічування робочої зони (відключається).

Пинпоинтер XP MI-4

Головна відмінність XP MI-4 від XP MI-6, це відсутність радіо зв’язку з металошукачем. Немає виводу звукового відгуку в навушники або на блок XP Deus. Не можна налаштувати чутливість пінпоінтера в діапазоні 1-50. Не можна включити режим сигналізації з блоку XP Deus. В іншому, пинпоинтеры XP MI-4 від XP MI-6 однакові.

Пинпоинтер XP MI-4

Пинпоинтер проводиться у Франції. Гарантія 2 роки. Продаж XP MI-4 стартує в квітні 2018. Роздрібна ціна XP MI-4 – 129 євро.

Пинпоинтер XP MI-4

Пинпоинтер XP MI-4

Пинпоинтер XP MI-4

Все про новий пинпоинтере XP MI-4 зібрано тут (тести, відгуки, порівняння, різні думки, і звичайно ж ремонт). Плюс, на сторінках енциклопедії Копача По XP MI-4 буде додаткова інформація розібрана на рубрики.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина