блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Пинпоинтер XP MI-6. Відгуки та фото огляд (мій)

А я говорив, що у мене для пінпоінтерів є 2 простих тесту? Якщо пін їх пройти не може – для мене це не пін. А як ви думаєте, якого сорту пинпоинтер XP MI-6? Що дають в комплектації? А скребок у нього є? Дивимося мій фото огляд, плюс перший відгук.

Пинпоинтер, кручений шнур для страховки (щоб не втратити), кобура на пояс, кабель зарядки (XP MI-6 живиться від вбудованого акумулятора), інструкція – це і є комплектація XP MI-6.

Класика справжніх пинпоинтеров. Звичайний розмір, нормальна вага, і найголовніше – у пінпоінтера одна кнопка.

Одна проста кнопка. Перше натискання включення. Довге натискання, вимикання. Коротке натискання кнопки (вже включеним) – відбудова за рівнем чутливості. Це той самий режим, коли можна підносити пінпоінтер на деяку відстань до мети, коротко натискати кнопку, і пінппоінтер вже глибше не бачить.

Іноді цей прийом радять при відбудові на грунт або солону воду, рада неправильний. Наприклад, для роботи в солоній воді, пінпоінтер треба спочатку занурити у воду, і тільки там включати.

1. Пінпоінтер працює без перешкод. Крутив, стукав, тиснув – ідеальна стабільність. 2. У пинпоинтера робоча вся антена (по всій довжині)… Ну все, пінпоінтер довів свою приналежність до справжніх помічників копача.

Зверніть увагу, у пинпоинтера XP MI-6 є скребок. Але скребок не такий, як у конкурента Garrett PRO-Pointer AT – односторонній, що зменшуються до кінця носа.

Отвір в кришці, для кріплення страхувального пружинного шнура (йде в комплекті).

Чохол кобура. Як на мене, занадто наворочена. Підтяжки, клепки, кліпси, я це вже все проходив – чим простіше, тим краще. Загалом, у французького пінпоінтера кобура зроблена так…

Під кришкою XP MI-6… Склалося враження, що в кришці чогось не вистачає. Наприклад, рідкокристалічного екрану. Місце є, а екрану немає. Може в майбутньому?

Нагадаю, восени 2016 року французький виробник XP показав свій пинпоинтер – XP MI-6. Головна особливість піна, бездротовий зв’язок з металошукачем XP Deus. Але повної функціонал доступний лише починаючи з прошивки XP DEUS V4. У кого цього немає (наприклад, Я) – для них XP MI-6 працює як звичайний пинпоинтер.

Оновлена інформація. Додано

Вага пинпоинтера XP MI-6 – 176 грам

Оновлена інформація. Додано

Тест глибини і відео огляд – тут

Все про французькому пинпоинтере XP MI-6 збирається тут (новини, відео, тести, порівняння). Плюс на сторінці енциклопедії копача є, по XP MI-6 є додаткова інформація.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина