блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Подарунки Garrett історії копачів. Травень

Дідусь Garrett розкачувався, в цьому місяці на шару відвалив не 2, а цілих 3 новеньких металошукачів AT GOLD. І все за прості історії копачів.

Знахідки срібна фібула з глибини майже 40 див. Ремінна пряжка CSA з першого копка. Порохівниця від сумнівного копальника. Смішно, як і минулого разу всі виявлено детекторами або Garrett ACE 250, або Garrett AT PRO. Читаємо байки копачів, за які виробник кожен місяць роздає безкоштовно свої металошукачі.

Переможець 1. На весь світ

Нагадаю, дідусь Гаррет кожен місяць роздає парочку (або 3, як в цьому місяці) нових металошукача Garrett AT GOLD. Один для Америки, другий на весь світ. Цей переможець інтернаціональний.

winner0

Руне з Північної Норвегії. Каже що з металошукачем Garrett ACE 250 блукає вже рік. Копнув Руне гарну знахідку – срібна фібула (металева застібка, плюс прикраса). Імовірно римська.

Але є в словах Руне маленький нюанс, який мене зупинив. Він з ACE 250, на рідній котушці, знахідка невелика і Руні стверджує що “зловив” цей сигнал у грунті на глибині 15 дюймів… Майже 40 сантиметрів, явна не стиковка ))

Оригінал опису тут.

Переможець 2. Америка

winner1

Дивлячись на хитру посмішку цього пошуковика, я йому не вірю… Але я сиджу і пишу, а дідусь Garrett вірить і роздає металошукачі.

Джеремі з Монтана, і теж нищеброд Garrett ACE 250. Знайшов порохівниці 1838 року. Причому Джеремі і став “наливати” глибину, а чесно признався що підняв на підлогу багнета. При цьому скромно додав до порохівниці золоте колечко і кілька срібних монет.

Ну до писмецу доклав потаємні: Це найкраща в моєму житті! Спасибі Гарретт!!! Зрозуміло Джеремі, візьми з полиці новий Garrett AT Gold і усміхайся в тому ж дусі.

Переможець 3. Америка

winner2

winner2-1

Вільям з Північної Кароліни копнув Поясну пряжку CSA… Прикол в тому, що приїхавши на місце копа, тільки вийшли з машини, Вільям вирішив відбудувати грунт… ну і відбудував собі на другий металошукач Garrett AT Gold ))

На другому фото видно відмітина від лопати. Знайоме, я як-то Фискарсом розрубав фрицевскую пряжку ВВВ… Не засмутився, вона все одно вбита була спочатку.

Оригінали переможців Америки тут.

Історії копачів, переможці Garrett за минулі місяці читаємо тут: лютий, березень, квітень. Виробник обіцяє, що в наступному місяці металошукачі-подарунки будуть знову.

В цьому 2014 році, Garrett в честь свого ювілею Дід Полтос дарує кожен місяць парочку металошукачів. Умови ювілейної акції конкурсу тут – Garrett 50 років, металошукачі в подарунок.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина