блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Подарунки Garrett за байки копачів. Березень

Наш американський дідусь Гарет знову відвалив два металошукача Garrett AT Gold за байки копачів-шукачів скарбів. В цьому році компанія Garrett гуляє ювілей Дід Полтос, ну і з такої нагоди дарує кожен місяць по 2 металошукача.

Все за правилами, один детектор Америці, другий всьому світу. Дивимося що сподобалося дідуся в березні… Дивний жертовний ніж, і як це не банально, римська золота монета.

Байки передаю у вільному перекладі-інтерпретації. Кого цікавить з точністю до дюйма – в кінці оповідань посилання на оригінали (англійська, рідного дідуся Гарета).

Американська копательская історія

garrett-2014-03-01

Камрад Angel M, на нашу Ангел. Вирішив Ангел покопати зі своїм Garrett AT PRO в парку містечка Bridgeport, штат Коннектикут. Був гряземес, і тут оппа… з глибини 10 дюймів виліз цей кинджал. Нічого з ним не робив, тільки помив водою.

Це і вся історія )) Дідусеві Гарет довелося навіть розширити її своїм коментуванням. Додав що ножик дивний такі були на Тибеті. Призначення – жертовний, швидше за все приїхав в Америку 200-300 років тому. Зберегти відмінний, будеш Ангел його продавати телефонуй тримай в курсі.

Оригінал історії тут

Інтернаціональна байка копальника

garrett-2014-03-02

Інтернаціональна історія, якщо хтось з нас отримає подарунок, ти ми будемо в цій частині. Але поки тут австрієць Stefan D. Свій металошукач у Стефана Garrett GTI 2500.

Пішов Стефан в вибитий лісок… Стверджує що до нього там побували сотні копачів. І ось (ми запам’ятали що це вибитий лісок), за 3 години ледве-ледве накопав всього 30 римських мідних монет. Стемніло, пора рухати до машини, а руки все одно махають (знайоме, я махаю поки машина дзвеніти на детекторі не почне). І тут сигнал, глибокий і сумнівний… Мало того, копнувши проявився корінь, який довелося обкопувати. Через півгодини в руках була золота монета.

Далі все в буржуйському стилі, який за своєю природою нам зрозуміти важко. Стефан поніс цю монету в місцевий музей (ні щоб на Аукціон Виолити викотити в розділ дорогі монети). Там його просвітили – знахідка Подвійний Солід. Подвійний, тому що вага монети більше – 8,98 грам. Монета по тим часам знатна.

Оригінал історії тут

Примітка Гарет за останній час вже двічі сурмив про знахідки, римські золоті монети – тут (на другому фото, на металошукачі Гарет котушка не рідна, і все одно виробник запостив це фото).

Подарунки будуть ще!

garrett-at-gold-50-years

Історії копачів за минулий місяць (лютий), за які було отвалено на подарунок два металошукача Garrett AT Gold – тут.

Дідусь Гарет пообіцяв в квітні продовжувати дарувати подарунки, і знову будуть металошукачі! Є своя байка копальника і ви ходите з металошукачем Garrett? Умови акції конкурсу Garrett.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина