блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Поломки і проблеми Minelab Equinox. Білий екран смерті

В АКА за 26 років існування немає нормального сайту. Гаразд новини по людськи не прочитаєш, але ж немає ніякої підтримки своїх користувачів. Так само як немає офіційного ютуб каналу, фейсбук аккаунта, і взагалі чогось свого в інтернеті (срачі на чужих форумах не в рахунок). А навіщо? Якщо ваш металошукач зламався, це ще не проблема. Головне те, як до цього поставиться ваш виробник. Можуть відразу вирішити питання. А можуть і нах послати (це не жарт). І ходити вам по білому світу зі своєю проблемою, поки хто нитка не тыкнет пальцем в небо. Ну наприклад, у одного власника Minelab Equinox з’явився білий екран смерті. Ви б здогадалися, що проблема може бути в котушці?

Поломки і проблеми Minelab Equinox. Білий екран

Проблема з металошукачем Minelab Equinox. При включенні екран просто білий, абсолютно порожній. Так і висить, нічого не відбувається.

Коментатори з групи Minelab Equinox кажуть – поломка в котушці металошукача. Ви б змогли за таким симптомам поломки здогадатися причини проблеми? Я б точно не зміг, і котушку в цьому випадку перевіряв би в останню чергу. Але тоді власнику металошукача доведеться готувати $350. Найскладніше довести гарантійний випадок саме з пошуковою котушкою. До речі, часто можна зустріти гібридну гарантію. Це коли гарантія на котушку менше ніж на сам металошукач (при цьому, котушка і металошукач продаються разом).

Цей металошукач таким був вийнятий з коробки. По ідеї, детектор нові і жодного разу не нюхав грунту. Ось так буває. за новину спасибі hober!

Інша інформація по Minelab Equinox 800 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина