блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Поломки і проблеми Minelab Equinox. Навушники (бездротові)

Хоче того Minelab чи ні, а власники продовжують ділиться в інтернеті проблемами і поломками металошукачів Minelab Equinox. І не просто ділиться, скарги пішли реально валом. Як ніби це і не Minelab зовсім (( Чергова проблема Minelab Equinox – зламалися бездротові навушники.

Поломки і проблеми Minelab Equinox. Навушники

Поломки і проблеми Minelab Equinox. Навушники

Нове попередження для власників металошукачів Minelab Equinox 600 і Minelab Equinox 800. Для тих, у кого є бездротові навушники Minelab. Будьте обережні і акуратні з ними. Стиск при транспортуванні, або занадто широко розведені половинки, можуть запросто зламати ці навушники. Поберегти. На фото вище оригінальні бездротові навушники Minelab, з стандартній комплектації металошукача Minelab Equinox 800 (власники Minelab Equinox 600 ці навушники докуповують окремо, за бажанням).

якщо таке сталося, не поспішайте купувати фірмові. варіанти значно дешевше (аналогічні, але без напису Minelab).

Про випадають штанги Minelab Equinox і білий екран смерті, ви вже в курсі. Також підтвердилася проблема з магнітними коннекторами зарядки металошукача, що розвалюються. Деякі власники кажуть, реально розсипаються після декількох зарядок (додані нові фото).

Із зовсім свіжих звітів, і ще не знайомих нам проблем. Власник Vince Jones повідомляє, кнопка включення виключення його Minelab Equinox провалилася, детектор перестав працювати. Власник Brian Lee поскаржився, його металошукач Minelab Equinox перестав заряджатися.

Оновлена інформація. Додано

Біла котушка для Minelab Equinox ось вона… Може і не біла. Може і не для Minelab Equinox. Мало яких маніяків немає на світі. Пофарбував котушку EQX в білий. Наприклад, щоб бути схожим на високочастотну блондинку XP DEUS. Ну а чого? Всі хочуть бути як люди, власники Minelab Equinox не виняток ))

Поломки і проблеми Minelab Equinox. Навушники

Інша інформація по Minelab Equinox 800 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина