блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Полтина Петра I — $5422. Дорогі знахідки копачів

Один копач став багатшим на $5422, продав полтинник Петра I. При дворі ходили чутки, мовляв Петро I народжений байстрюком. Ви знаєте старовинне значення слова ублюдок? А ще цар носив взуття 38-го розміру. Дивимося фото, Полтина Петра I, дуже дорогі знахідки копачів.

Полтина Петра I - $5422. Дорогі знахідки копачів

18 серпня 1682 на престол зійшов десятирічний цар Петро I. Але на перших роках життя, про Петра I по царському двору гуляли чутки-цар не справжній… За історичними документами, у царя Олексія Тишайшего (батько Петра I) всі діти були дуже болючими. А Петро I з самого дитинства відрізнявся дуже хорошим здоров’ям. І придворні були впевнені, цариця Наталія Наришкіна народила Петра I зовсім не від Олексія Михайловича Романова. За термінами того часу, діти з боку називалися виродками.

Полтина Петра I - $5422. Дорогі знахідки копачів

З історії ми знали, Петро I був дуже високим, називали цифру більше 2 метрів. Проте… Взуття цар носив 38-го розміру. Збережений одяг Петра I відповідає 48 розміру. Невеликі руки, непропорційно маленька голова. У моєму дитинстві ходили анекдоти, про Петра I з третьою ногою. Історична особистість без анекдотів, це не особистість.

Всі копачі знають правительку Катерину II. Її 5 копійок стандарт для виміру глибини сучасних металошукачів. А що Ви знаєте про Катерину I? Соціальним дном того часу були селяни, низькородніше нікуди. Батьки Катерини I з простих лівонських селян. Справжнє ім’я Катерини I-Марта Самуїлівна Скавронська. Як простий селянці стати імператрицею? Вийти заміж за імператора Петра I.

Полтина Петра I - $5422. Дорогі знахідки копачів

За історичною довідкою Петро I був новатором свого часу… Придумав найважчу медаль з чавуну, її вага становила близько 7 кілограм. Плюс, до медалі додавався металевий ланцюг. Нагородження відбувалося в поліцейській дільниці, герої-розгульні п’яниці. Носити таку медаль належало 7 днів, герой самостійно зняти медаль не міг.

Петро I захоплювався стоматологією, любив самостійно рвати зуби. Коли цар захоплювався, виривалися зуби по порядку. І неважливо, здоровий зуб чи ні, профілактика захворювань.

У монетній справі у Петра I були проблеми – не вистачало фахівців. Вирішували кадрове питання нестандартним способом, відправляли на монетні двори спійманих фальшивомонетників. Відомий факт, коли в 1712 році на різні монетні двори розподілили 13 таких фахівців. Ловили фальшивомонетників теж нестандартно, якщо у кого в кишені знаходили до одного рубля п’яти Алтин срібних грошей однієї карбування, без варіантів це 100% фальшивомонетник.

Полтина Петра I - $5422. Дорогі знахідки копачів

В історії особистості Петра I існує два припущення про підміну царя. Перше, це ублюдок, дитина на стороні. Друге цікавіше… Петро I два роки провів за кордоном, подорожував з Великим посольством. При від’їзді, у звітах сучасників царя писали – молодий чоловік, двадцяти шести років, вище середнього зросту, міцної статури, фізично здоровий, має родимку на лівій щоці і хвилясте волосся, чудово освічена, любить усе російське, православний християнин знає біблію напам’ять.

Через два роки повернувся абсолютно інший Петро I – практично не говорить російською, ненавидить все російське. Забув що вмів до від’їзду. Дивним чином придбав нові навички, і вміння. При тому ця людина була вже без родимки на лівій щоці, з прямим волоссям, хворобливий, виглядав сорокарічним людина. До речі, до кінця життя, ‘цей’ Петро I так і не навчився писати російською.

Полтина Петра I - $5422. Дорогі знахідки копачів

Помер Петро I сумно, з пером і папером в руці. Встиг тільки написати ‘Віддайте все’ і впав у забуття, настала агонія. На наступний день самодержець помер. Придворним це вже було не цікаво, щосили вирішувалося питання про приймача престолу, життя імперії тривало.

Монета Полтина Петра I. Матеріал срібло. Продана 06.05.2017 на аукціоні Віоліті. Стартова ціна $943, 39 ставок, остаточна ціна $5422.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина