блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Попередження для власників XP Deus HF. Важливе!

Всім власникам XP Deus HF, нові котушки ламають нижню штангу, і головне – це не гарантійний випадок. Проблема в зовнішньому акумуляторі, який значно послабив конструкція. Для виробника XP це перший такий випадок, коли прославлена штанга відверто зганьбилася.

У нових котушках XP Deus акумулятор розташовується всередині нижньої штанги. Таке рішення дає можливість зберегти баланс котушки, формально знизити вагу (тільки вага котушки, загальна вага детектора не знижується), застосовувати для котушки акумулятори більш високої ємності, піти від фіксованого посадкового розміру батарейної комірки всередині котушки.

Але як виявилося на практиці, це нововведення вплинуло на фортецю штанги. У тому місці де провід акумулятора котушки входить в штангу, в цій точці штанги ламається.

Як самі можете переконатися, така поломка не ремонтується. Все що ви не зробите, в цій точці штанга все одно зламається. У цьому місці під час помахів концентрується максимально високе навантаження. Поломка не гарантійна. Рішення тільки одне-міняти нижню штангу. До речі, виробник якраз почав масово пропонувати купити нижню штангу. Як думаєте шановні копачі, це збіг?

Новина і фото поламаною штанги XP Deus, з блогу MetalDetect. В коментарях нижче на цій сторінки, власник розповів як штанга його XP Deus зламалася.

Оновлена інформація. Додано

Є продовження теми. Представник виробника XP заявив наступне:

Gary XP on February 8, 2018 at 15:17

This is not something I have seen before, please advise your customer that XP products are covered by a comprehensive warranty. Many thanks.

Тобто випадок гарантійний!

Інша інформація по XP Deus (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина