блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Порівняння Garrett AT MAX і AT Gold / AT PRO. Велика різниця

У чому різниця між новим Garrett AT Max, і старими Garrett AT Pro/Garrett AT Gold? Дійсно новий металошукач краще старих, або виробники знову засовують копачам порожнечу? Є список відмінностей. А велика різниця чи ні – вирішувати вам.

Порівняння Garrett AT MAX і AT Gold/AT PRO. Різниця

Бездротові навушники Garrett Z-Lynk

XP, Whites, Minelab, Makro, Nokta, Golden Mask, Deteknix – у інших виробників давно є бездротові навушники. До цього суспільства приєднався і Garrett. Металошукач Garrett AT MAX оснащений вбудованим модулем бездротових навушників Garrett Z-Lynk. Самі навушники йдуть в комплекті. Прорив?

Бездротовим модулем Garrett Z-Lynk можна оснастити будь металошукач. У тому числі, і Garrett AT Gold/Garrett AT PRO. Такий же варіант (аналогічний, 1:1 як у Garrett) є китайський – від виробника Deteknix, з підтримкою AT Gold/AT PRO. Причому у китайців є вибір навушників, повні або полегшені.

Знижена частота

Металошукач Garrett AT Gold працює на частоті 18 кГц. Я прекрасно пам’ятаю, як виробник розповідав про те, як висока частота допомагає брати дрібні знахідки (це правда). Частота Garrett AT PRO – 15 кГц. Типу, кращий варіант для пошуку по старовині (ви почитайте старі реклами Garrett).

Новий Garrett AT MAX працює на частоті 13,6 кГц. Вгадайте, що на цей рахунок говорить Garrett? Кращий частотний баланс по всьому діапазону, що перекриває всі типи знахідок. І золото, і срібло, і старовинні артефакти. І знову ж таки, ця частота працює на збільшення глибини.

збільшена глибина

Виробник заявив – металошукачі Garrett AT MAX збільшена потужність контуру TX, і глибина виявлення у нового детектора буде більше… Особисто мене, такі поліпшення засмучують. Виходить, 7 років копачі ходили з металошукачами Garrett AT Gold і Garrett AT PRO, з обрізаною глибиною? Краще б виробник сказав, мовляв поліпшили алгоритм, почистили фільтри, продули котушку. Я б так не відчував себе обдуреним. Котушка у Garrett AT MAX залишилася колишня, а глибина збільшилася.

Режим Всі метали

У металошукачі Garrett AT MAX з’явився новий істинний (true) режим Всі Метали… Як же мене бомбить! (с) Інтернет. Знову виходить, копачі ходили в псевдо режимі Всі Метали, а тепер зробили Істинний. Що далі? Супер Істинний?

ексклюзивна функція

Garrett AT MAX отримав нову функцію – Fast Automatic Ground Balance Window. Комбінація з вже існуючих (у інших виробників) Стеження грунту і Фільтра Перешкод. Почитав як вона працює і засумнівався… Швидше за все, я б їй не користувався. Функція фільтрує відгуки локальної мінералізації і гарячих каменів.

Розширений баланс грунту

175 точок діапазону для балансу грунту, допомагає в продуктивності детектора. Хороше. Куди стільки цифр, і чому тільки 175? Є думка ( я з ним згоден) – баланс грунту, це не фішка Garrett. Можливо, для Garrett AT MAX дійсно зробили новий БГ, і тепер можна відчути різницю між 113 і 114.

Пороговий тон

На початку 2017 року очікувалися похорони Garrett GTI 2500. Очікуються і зараз. Це був (є) самий наворочений металошукач в лінійці Garrett, супер топ… Але сьогодні, Garrett GTI 2500 далеко не топ, застарів і далеко відстав від реалій професійних приладів.

В очікуванні Garrett AT MAX, копачі фантазували на тему супер сучасного металошукача, здатного не тільки замінити GTI 2500, але і порвати конкурентів на нитки. Приблизно так і сталося – GTI 2500 не купують (за фактом мертвий), а в Garrett AT MAX з’явилася нова функція пороговий тон (Threshold).

Підсвічування екрану і великі цифри

На що найбільше скаржилися власника Garrett AT Gold і Garrett AT PRO? Відсутність регулювання гучності. Виробник почув? Да. Він зробив для вас підсвічування екрану, і трохи збільшив цифри VDI. Навіщо вам регулювання гучності? Регулюйте в навушниках, вони тепер бездротові, і ви повинні бути по справжньому щасливі.

Оновлена інформація. Додано

Тест глибини Garrett AT MAX. Порівняння AT PRO/AT Gold

Тест глибини Garrett AT MAX. Порівняння AT PRO/AT Gold

Все про новий Garrett AT MAX збирається тут (новини, тести, порівняння, відгуки і думки), і на сторінках енциклопедії копальника (тут Garrett AT MAX багато корисного – параметри, характеристики, список котушок, та інше).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина