блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Порівняння Garrett AT PRO і Golden Mask Thracian

Будь Я продавцем, легко зумів би продати обидва металошукача. Пара практичних тестів, і у вас в руках новий детектор – той, який був потрібен мені. Головне, все без обману… Але я не продавець. Мені без різниці, хто з виробників витягне гроші з кишені копальника.

sravnenie-garrett-at-pro-i-golden-mask-thracian-01

Garrett AT PRO краще

Хочеш металошукач, який тільки включив і ти вже шукаєш? І неважливо який у тебе досвід, Garrett AT PRO опуститься до будь-якого новачка. І… буде рости разом з тобою.

sravnenie-garrett-at-pro-i-golden-mask-thracian-02

У металошукачі Garrett AT PRO є все, щоб вести результативний пошук. Велика DD котушка, дискримінація, VDI, баланс грунту. Плюс, Garrett AT PRO має достатню здатність працювати на точках, з концентрацією знахідок вище середнього. А ще, металошукач можна занурювати у воду.

sravnenie-garrett-at-pro-i-golden-mask-thracian-03

Що таке концентрація знахідок вище середнього? це коли ви копаєте все підряд, не розуміючи що копаєте, просаджуючи свої сили і час. Або через 10 хвилин, ви просто йдете з цієї точки – безперервні сигнали розривають мозок.

Я не скажу, що Garrett AT PRO на таких точках кращий, є металошукачі здібніші. І все ж, Garrett AT PRO вміє працювати з поруч лежачими знахідками. Навіть на великих котушках.

Всі тести Garrett AT PRO на здатність розділяти (швидкість відгуку) – зібрані тут. Тести є різні, на штатній і додаткових котушках.

Коли металошукач не боїться води – великий плюс. І тільки на практиці про це дізнаєшся. Ви приїхали на коп а пішов дощ, поки інші натягують пакети (які потім зсередини запотіють), ти спокійно продовжуєш місити бруд. Відкладаючи металошукач в траву, ти не переживаєш за росу. Приїхавши з копа, свій Garrett AT PRO із задоволенням миєш під прямим струменем води. До речі, мій детектор ніколи не знав, що таке чохол. Заощадивши ))

sravnenie-garrett-at-pro-i-golden-mask-thracian-04

А буває і так… Скільки не копай по старовині або війні, настане день коли ти з металошукачем з’явишся на пляжі. Залиш конкурентів і пристають роззяв на суші, зайди у воду-тут ти будеш збирати знахідки із задоволенням, і ніхто тебе не відволікає.

Помічений факт пляжного копа. Особисто я, копач скромний. Махати детектором, на виду у роззяв – випробування ще те. Найбільше нервують дозвільні питання, прохання показати знахідки, і селфі на тлі мене (було і таке). Зазвичай пляжний пошук починається вранці, закінчується з заповнення пляжу відпочиваючими. Але якщо ви ведете пошук у воді, у вас в запасі плюс 1-1,5 години додаткового часу. Пошук у воді, по знахідках такий же затягує, як і на суші.

Golden Mask Thracian краще

sravnenie-garrett-at-pro-i-golden-mask-thracian-06

Як ви ставитеся до того, що за вами залишаються знахідки? Швидше за все ніяк. Ті хто про це знають, з Garrett AT PRO не ходять. Закопайте на граничній глибині срібну дрібницю або золоте кільце, і перевірте цілі Garrett AT PRO-отримаєте невпевнений сигнал. Такий копати не кожен захоче.

sravnenie-garrett-at-pro-i-golden-mask-thracian-05

Перевірте ті ж цілі металошукачем Golden Mask Thracian… Далі можна не продовжувати. Просто Golden Mask Thracian підтягнув вас до свого рівня.

Оновлена інформація. Додано

Здатність Golden Mask Thracian працювати з низкою лежачими знахідками.

Ось такі вони, металошукачі Garrett AT PRO і Golden Mask Thracian – обидва нормальні і результативні. Все про Garrett AT PRO зібрано тут і тут. Все про Golden Mask Thracian тут і тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина