блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Порівняння Golden Mask 5 і Golden Mask Thracian

Як дізнатися, який металошукач краще? Якщо ви піднімаєте знахідки там, де пройшли інші – у вас в руках детектор краще. Копати, і при цьому думати про пропущені знахідки, це неправильно. Порівняння металошукачів Golden Mask 5 і Golden Mask Thracian.

конструкція

sravnenie-golden-mask-5-i-golden-mask-thracian-01

По початку, штанга Golden Mask 5 вражає. Карбонова, з металевим підлокітником, легка, плавне регулювання висоти, нормальні цанги, розворот котушки, з хорошим балансом… Походивши з Golden Mask 5 на практиці, захват від штанги проходить. Нічого особливого, просто звичайна штанга. Але складання детектора без розбирання, це хороший плюс.

sravnenie-golden-mask-5-i-golden-mask-thracian-02

Штанга Golden Mask Thracian теж з металевим підлокітником, середня частина карбонова, є цанги (цанги простіше ніж в Golden Mask 5, але свою функцію виконують). Класична грунтова S-подібна проста штанга. Найголовніше, легка і з хорошим балансом.

sravnenie-golden-mask-5-i-golden-mask-thracian-03

В штанзі Golden Mask 5 більш зручна ручка. Вона не збирає на собі бруд (легко чиститься). Рукоять Golden Mask Thracian бюджетна. Висота штанги Golden Mask Thracian регулюється по фіксованим точкам (штанга Golden Mask 5 регулюється плавно).

sravnenie-golden-mask-5-i-golden-mask-thracian-04

На практиці, якщо штанга не приносить проблем, не вантажить руку – її просто перестаєш помічати, звик і забув про неї. Незважаючи на явну різницю, обидва Детектори по комфорту нормальні.

Робота металошукачів

sravnenie-golden-mask-5-i-golden-mask-thracian-05

Перше головна відмінність Golden Mask 5 від Golden Mask Thracian – можливість відключити відгуки на чорне залізо. З металошукачем Golden Mask Thracian, ви завжди чуєте де лежить залізо. Добре це, чи погано? Не кожен готовий чути всі відгуки, що потрапляють під котушку. Скажу по собі, звикаєш.

Друга головна відмінність – в Golden Mask 5 є екран зі спектрографом, показує тип знахідки… Я знаю, на правильній точці копа, треба копати всі кольорові сигнали. І я радий проповідникам, що віщають про те, як відсікати пробки і гільзи. Завдяки їм, я можу виходити на биті точки копа, і отримувати свою порцію знахідок.

Проте… Якщо точка копа так собі, і не можна витрачати сили на невідомо що – є бажання вибрати з кольорових відгуків сигнал краще. Екран Golden Mask 5 в допомогу.

sravnenie-golden-mask-5-i-golden-mask-thracian-06

Спектрограф Golden Mask 5 може видавати кілька значень. Наприклад, на поруч лежачих знахідках монета і цвях-піків буде два, один в чорному секторі, другий в кольоровому.

Плюс, металошукач Golden Mask 5 двочастотний – 8 і 18 кГц. Golden Mask Thracian працює тільки з однією частотою, в моєму варіанті це 18 кГц (детектор продається в модифікаціях з різною частотою). В Golden Mask 5 є вбудований модуль бездротових навушників.

Можна ще додати, що в Golden Mask Thracian процесор один, а в Golden Mask 5 процесорів два (фото розбирання Golden Mask 5 тут). Але що це дає на практиці? Другий процесор забезпечує роботу екрану і кнопкове управління.

До речі, налаштування-крутилки Golden Mask Thracian досить прості, і за ними треба стежити. Виставлені значення можуть збиватися. У рюкзаку, або від випадкового торкання при відкладанні детектора, коли копаєш яму. Я про ці особливості Golden Mask Thracian ще розповім докладніше.

котушки

sravnenie-golden-mask-5-i-golden-mask-thracian-20

Котушки Golden Mask 5 і Golden Mask Thracian-Сумісні (відповідно до частоти). Мій варіант, обидва металошукача укомплектовані котушками 12 дюймів. Різниці в чутливості на дрібні знахідки і глибині, не помітив.

після копа

sravnenie-golden-mask-5-i-golden-mask-thracian-21

Golden Mask Thracian. Якщо ви згодні прийняти копательские правила, ‘яма на будь-який кольоровий сигнал’, ходити на Всіх Металах – Golden Mask Thracian реальний металошукач. Простий, хороша чутливість, результативний.

Golden Mask 5. Як дізнатися, який металошукач краще? Якщо ви піднімаєте знахідки там, де пройшли інші – у вас в руках детектор краще. Після Golden Mask 5 (і Golden Mask Thracian теж) ходити з Garrett AT PRO і Minelab X-Terra 705, не хочеться.

Оновлена інформація. Додано

Обидва металошукачі відмінно проходять тест на поділ.

Новини, порівняння, відео, тести по Golden Mask 5 – збирається все тут. На сторінках енциклопедії копача , По Golden Mask 5 є характеристики, параметри, інструкція російською, та інше, що треба знати перед покупкою металошукача. За Golden Mask Thracian – тут і тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина