блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Порівняння Makro Racer 2 проти Makro Racer. Відмінності

Навіщо виробник Makro викотив металошукач Makro Racer 2? Як простому копателю тепер вирішувати вибір між середніми металошукача? Дивимося порівняння, Makro Racer 2 проти Makro Racer 1. Що нового з’явилося в другій версії, плюси і мінуси.

sravnenie-makro-racer-2-protiv-makro-racer-01

По своїй конструкції, Makro Racer 2 і Makro Racer – це брати-близнюки. Все збігається, і можна переставляти в будь-якій комбінації. Котушки для Makro Racer 1-2 теж сумісні.

sravnenie-makro-racer-2-protiv-makro-racer-02

Зовнішнє відміну Makro Racer 2, від першої версії – батарейний відсік чорного кольору. Треба буде зробити епічне фото, всі три Racer разом. З підписом… тут батарейний відсік червоний, тут чорний, а у цього блок теж чорний, але штанга золота.

sravnenie-makro-racer-2-protiv-makro-racer-03

Головні відмінності всередині. В оновленому Makro Racer 2 з’явилися нові функції і можливості.

sravnenie-makro-racer-2-protiv-makro-racer-04

VDI 0-10

Кому потрібен великий діапазон чорного заліза? Я іноді практикую такі налаштування – виставляю ручний баланс грунту до перших фантомів, і знижую їх тонкої підстроюванням дискримінації в чорному секторі. Така комбінація дає помітний приріст по глибині (Garrett AT PRO, Makro Racer 1).

sravnenie-makro-racer-2-protiv-makro-racer-08

Для чорного заліза в Makro Racer 2 на шкалі дискримінації виділений діапазон 0-10. На графічній шкалою позначений червоним кольором. Плюс, на цій же шкалі з’явилися прототипи передбачуваних знахідок (хтось дивиться на ці картинки? я ніколи). У Makro Racer 1, для цього типу цілей працює діапазон 0-40.

Без реальної практики, про звуженому діапазоні заліза – мені говорити поки немає про що. Тим більше, з цим нововведенням розширився кольоровий діапазон дискримінації. Що звичайно ж плюс детектору.

Notch Filter

sravnenie-makro-racer-2-protiv-makro-racer-09

Ви використовуєте програми пошуку, дискримінація яких виключає сектори в довільному порядку? Наприклад, давати відгук тільки на сектори VDI 12-34 і VDI 55-99, все інше ігнорувати. Дуже сумнівна практика, але серед копачів зустрічається.

Функція Notch Filter в Makro Racer 2 дає можливість виключити певний сектор, незалежно від основної дискримінації (ID Filter) – програма пошуку з дискримінацією вибіркових секторів.

Iron Audio (Гучність заліза)

sravnenie-makro-racer-2-protiv-makro-racer-10

У металошукачі Makro Racer 2 з’явилася функція Iron Audio – можна прибрати звуковий відгук, але при цьому, на екрані інформація про цілі відображається.

Tone Break (Зміна Тону)

sravnenie-makro-racer-2-protiv-makro-racer-11

Нова функція Tone Break – зміна точки, де тон звукового відгуку змінюється з чорного, кольорового. За замовчуванням ця точка знаходиться на VDI 10. З допомогою Tone Break, зміна тону можна перенести за шкалою дискримінації. Наприклад, до VDI 12 це відгук чорного заліза, після VDI 12 – кольоровий. Як працює Tone Break в Makro Racer 2 – відео.

Цікаво, якщо виключити помилки дискримінації і уявити що металошукач ідеальний… На яких практичних завданнях, функція Tone Break може бути корисна? Копачам по війні?

ISAT

sravnenie-makro-racer-2-protiv-makro-racer-12

Функція ISAT вирівнює пороговий тон в режимі Всі Метали. Як вона працює – я ще не пробував.

FD/SAVE (Скидання/Збереження)

При вимиканні, Makro Racer 1 настройки не збережені. Я до цього звик. По-перше, металошукач вимикаю тільки при тривалому простої. По-друге, налаштування робляться за секунди. Але з розширенням функціоналу, без збереження налаштувань не обійтися.

sravnenie-makro-racer-2-protiv-makro-racer-13

Нова функція Makro Racer 2 – FD/SAVE. Дає можливість скинути налаштування до заводських, і зберегти вже існуючі. Зверніть увагу, що поточний баланс грунту (і режим спостереження) – збереження не входять.

DEEP (Глибинний режим)

sravnenie-makro-racer-2-protiv-makro-racer-14

У Makro Racer 2 з’явився глибинний режим. Як вона працює – покаже практика. Зазвичай (на інших детекторах), функція DEEP/Turbo додає глибину, і при цьому знижується швидкість відгуку (ловити самі тихі сигнали). Перевіримо.

Котушка

Для мене є ще одна відмінність. Мій Makro Racer 1 з перших – штатна котушка Makro 11×7 DD (RC29 DD) тоді йшла з звичайними вухами. З часом, виробник випустив котушку з посиленими вухами, і металошукачі Racer 1 зараз комплектуються новими котушками. Ця ж котушка поставляється з Makro Racer 2.

sravnenie-makro-racer-2-protiv-makro-racer-05

Плюс, в комплектації Makro Racer 2 є Г-образні болти. Дрібниця, але ці болти зручні – їх підтягуєш/закручуєш однією рукою, не треба фіксувати відповідну частину.

sravnenie-makro-racer-2-protiv-makro-racer-06

Далі випробування Makro Racer 2 на практиці. Хороший металошукач той, який реально приносить знахідки.

sravnenie-makro-racer-2-protiv-makro-racer-07

Все про металошукачі Makro Racer 2 збирається тут (новини, відео, тести, порівняння), і на сторінках енциклопедії копальника (параметри, характеристики, котушки, інструкція). За першою версією Makro Racer – тут і тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина