блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Порівняння Minelab Equinox 800 і Minelab X-Terra 705 і CTX 3030

Виробник Minelab офіційно оголосив… Нові металошукачі Minelab Equinox краще ніж Minelab X-Terra 705, але гірше ніж Minelab E-Trac і Minelab CTX 3030. Заява була зроблена спеціально для тих, хто не розбирається в ціновій політиці виробника. І думає, раз новинка революційна означає вбивця всіх раніше створених металошукачів. Ні звичайно, вбивця своїх побратимів не чіпатиме, Так сказав Minelab. Дивимося цікавий тест порівняння. Minelab Equinox 800 проти Minelab X-Terra 705 і Minelab CTX 3030. Як ви думаєте, який з цієї трійці найглибший? І що буде у цієї трійці з VDI на однакових цілях? Подивіться, тест короткий але реально цікавий!

Ймовірно на металошукачі Minelab X-Terra 705 варто котушка Minelab X-TERRA 10×5 DD. На 1 дюйм менше ніж у Minelab Equinox 800 і MInelab CTX 3030 (обидва металошукача на штатних котушках 11 дюймів). Але не це головне, котушка на X-Terra 705 в меншому поперечному розмірі всього 5 дюймів. Це серйозна фора для Equinox 800 і CTX 3030.

Minelab Equinox 800 в мультичастотному режимі, програма пошуку Парк. Зверніть увагу, як Minelab Equinox відпрацьовує низькопровідні цілі (краще ніж CTX 3030), але при цьому срібло бачиться гірше. Дивимося тест. Написи зверху фіксують глибину всіх трьох детекторів, VDI ви бачите на екрані.

відео видалено ((

Оновлена інформація. Додано

Відео тест видалили… Minelab зі своєю новинкою реально творить треш. Гаразд блогерів (деяких) закошмарили. Ви не повірите. Minelab напередодні навіть спробував кошмарити інших виробників. Ось такий вам ппц господа копачі. Хрін ви дізнаєтеся правду про про Еквінокс.

Інша інформація по Minelab Equinox 800 (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина